Čia išmoksite ne tik aptarnauti įvairaus amžiaus lankytojus ar įvairiais būdais serviruoti stalus bei juos dekoruoti, bet ir patarsite lankytojams kaip išsirinkti tinkamus gėrimus prie patiekalų, išmoksite paruošti įvairiausius kokteilius bei karštus gėrimus, kuriuos puošiant galėsite pademonstruoti savo kūrybinius gebėjimus. Baigę mokslus, gebėsite organizuoti pobūvius, šventes, sudaryti valgiaraštį, tvarkyti pirminius finansų dokumentus, dirbsite su įvairiais maisto ruošimo įrenginiais bei prekybine įranga. Padavėjo ir barmeno profesijos atstovas išmoksta gaminti nesudėtingus patiekalus, priima produktus ir tinkamai juos laiko, apskaičiuoja indų, įrankių, patiekalų kiekį, sudaro prekių apyskaitą.  Šios profesijos atstovai gali dirbti viešojo maitinimo įstaigose, o turintys verslumo gyslelę – gali įsteigti individualią viešojo maitinimo įstaigą ar kitą aptarnavimo sferai priklausančią įmonę. Mūsų mokykla turi mokomąją klasę – restoraną su visa darbui reikalinga pagrindine įranga: barą, kavos aparatą, kokteiliams ruošti reikalingus reikmenis bei įrangą.

    Padavėjo ir barmeno profesija ugdo asmenines savybes, tokias kaip: komunikabilumas, pasitikėjimas savimi, sąžiningumas, kūrybingumas, nuoširdumas, kantrybė, pareigingumas motyvacija ir tikslo siekimas.

       Mūsų mokiniai turi galimybę profesinius gebėjimus demonstruoti įvairiuose nacionaliniuose, regioniniuose, mokykloje organizuojamuose profesinio meistriškumo konkursuose. Praktinius įgūdžius mokiniai lavina stažuotėse užsienio šalyse: Danijoje, Prancūzijoje, Anglijoje, Italijoje, Ispanijoje ir kitose ES šalyse.

        Taigi, jei nenorite nuobodžiauti darbe, rinkitės padavėjo ir barmeno profesiją! Laukiame Jūsų Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokykloje!