Tarp apgintų darbų yra viešųjų erdvių infrastruktūros objektai, lauko baldai, EkoDizaino ir Egzoskeleto objektai, universalaus dizaino daiktinės aplinkos elementai bei pramoninio dizaino interjero bei baldų dizainas. Sukurtus darbus galima apžiūrėti „LinkMenų fabrike“ iki birželio 30 d.

Pagal šią studijų programą rengiami specialistai, kurie gebėtų projektuoti estetiškos išvaizdos pramoninės gamybos daiktus, išmanytų, kaip organizuoti ir valdyti pramoninio dizaino objektų gamybą, užtikrintų sukurtų pramonės gaminių konkurencingumą derindami funkcionalumą ir aukštą estetinės išvaizdos lygį. Siekiama išugdyti absolventus, kurie numatytų, kokio gaminio rinkai reikia, mokėtų formuluoti idėją, parengti projektą, išmanytų, kaip ir kur gaminį pagaminti, sugebėtų nustatyti, už kiek, kaip ir kur jį parduoti.

„VGTU „LinkMenų fabrike“ esančios CNC (skaitmeninės) frezavimo staklės, 3D skeneriai ir 3D spausdintuvai, lazerinė pjaustyklė ir kita įranga įgalina kurti rinkai pritaikytus aukšto lygio prototipus. Džiaugiamės studentams galėdami pasiūlyti šiuolaikinius projektavimo metodus ir prototipavimo technologijas“, – sakė VGTU „LinkMenų fabriko“ direktorius Adas Meškėnas.

Dizaino katedros vedėjas ir Pramonės gaminių dizaino studijų programos vadovas doc. Jonas Jakaitis dėkojo visiems pedagoginio personalo atstovams, gynimo komisijos nariams, partneriams, Mechanikos inžinerijos katedros kolegoms, VGTU „LinkMenų fabrikui“ ir kitiems, prisidėjusiems prie sėkmingo baigiamųjų darbų gynimo.