Automobilių pramonės revoliucija (  )

Automobilių pramonės revoliucija
Iki 2025 m. elektromobiliai Lietuvoje sudarys 10 proc. per metus parduodamų naujų automobilių, o hibridiniai automobiliai net 20 proc. Kvalifikuotai prižiūrėti šiuos išmanius automobilius gebančių specialistų jau stinga. Automobilis seniai nėra tik susisiekimo priemonė. Tai – sudėtinga kompiuterinė sistema, kuri užtikrina saugią ir komfortabilią kelionę. Ateities automobilio specialistas privalės išmanyti elektronikos, elektrotechnikos, mechatronikos, kompiuterių sistemų principus.

  • Augant elektromobilių ir hibridinių automobilių populiarumui bei jų sandarą ir veikimą išmanančių specialistų poreikiui -  atnaujinome Automobilių techninio eksploatavimo studijų programą.
  • Nauji studijų dalykai: mechatronika, hibridiniai ir elektriniai automobiliai, taikomieji tyrimai, ralio automobilių konstrukcijos, išmanusis kelių ženklinimas, techninė kelių eksploatavimo infrastruktūra Europos Sąjungoje ir kt.
  • Gebėsite taikyti naujausias technologijas tyrinėjant elektromobilių ir hibridinių automobilių funkcionalumo ir patikimumo problemas. Savarankiškai ir kūrybiškai organizuosite ir valdysite automobilių diagnostikos, techninės priežiūros ir remonto technologinius procesus. Praktines žinias gilinsite užsienyje Erasmus + praktikų metu.
  • Baigę studijas tapsite aukštos kvalifikacijos hibridinių automobilių  ir elektromobilių techninio aptarnavimo ir remonto įmonių darbuotojais ar vadovais. Taip pat galėsite kurti savo verslą arba tęsti studijas įvairiuose Lietuvos ir užsienio universitetuose.

 

  • Tai naujos galimybės studentams! Dirbdami kartu su dėstytojais ir kitais profesionalais pritaikysite studijose įgytas žinias, taip išplėsdami standartinio Toyota Prius hibridinio automobilio ekologiškumo ribas. Įmontuosite papildomas baterijas, keisite variklio darbo valdymo programinę įrangą ir kt.
  • Projekto pabaigoje automobilį pristatysite įvairiose parodose, bei dalyvausite konkursuose ir ekonomiškumo varžybose
  • Projekto tikslas – ugdyti kūrybinį potencialą, bei paskatinti domėjimąsi naujausiomis technologijomis.

 

PRIMENAME

Birželio 1 d. prasidėjo prašymų pildymas pageidaujantiems studijuoti Marijampolės kolegijoje ir kitose Lietuvos aukštosiose mokyklose.

Bendrojo priėmimo prašymai teikiami Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) www.lamabpo.lt informacinėje sistemoje iki liepos 19 d. 17 val.

Stojantieji, vidurinį išsilavinimą įgiję 2009 metais ir ankščiau, privalo prašyme prisegti  brandos bei jo priedėlio kopijas.

Nuo birželio 1 d. Marijampolės kolegijoje dirba Stojančiųjų konsultavimo tarnyba. Čia, stojantiesiems į Marijampolės kolegiją, padėsime užpildyti prašymą, nuskenuosime reikalingus prisegti dokumentus, atsakysime į visus rūpimus klausimus.

Marijampolės kolegija, centriniai rūmai. P. Armino g. 92, 114 kab., LT-68125 Marijampolė

Tel. (8 343) 54413

Mob. tel. +37061288087

El. paštas: priemimas@mkolegija.lt

Tarnybos darbo laikas: darbo dienomis nuo 8 iki 17 val., penktadieniais ir priešventinėmis dienomis – nuo 8 iki 15.45 val.

 

Komentarai

Pažymėkite varnelę
Neprisijungusių vartotojų komentaruose rodomas jų IP adresas.

Panašūs straipsniai

Žurnalas 'KUO BŪTI 2018'
Žurnalas 'KUR STOTI 2017'
Žurnalas 'KUR STOTI UŽSIENYJE' 2014