VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centras grožio paslaugų specialistus ruošia jau daugiau nei du dešimtmečius. Centras atviras visiems, besidomintiems grožiu ir žmogaus kūno estetika: plaukų priežiūra, rankų ir kojų priežiūra, veido ir kūno puoselėjimu, kūno masažo subtilybėmis, trokštantiems atskleisti save, realizuoti savo svajones ir įgyti trokštamą profesiją.

Paslaugų profesinio mokymo skyriuje organizuojamas mokymas pagal higieninės kosmetikos kosmetiko, kirpėjo, masažuotojo profesinio mokymo programas.

Merginos ir vaikinai besimokantys kirpėjo profesijos išmoksta plaukų priežiūros paslapčių: plaukų kirpimo, dažymo, garbanojimo, šukuosenų modeliavimo ir pan.. Būsimieji kirpėjai, vadovaujami profesionalių mokytojų, išbando savo praktinius įgūdžius ir kūrybinius sugebėjimus  dalyvaudami profesinio meistriškumo konkursuose, parodose, respublikiniame būsimųjų kirpėjų ir grožio specialistų čempionate „Pelenė“.

Baigę higieninės kosmetikos kosmetiko programą specialistai galės aptarnauti įvairaus amžiaus klientus kosmetikos kabinetuose ir salonuose, atlikti jiems veido ir kūno priežiūras procedūras, įvairių rūšių makiažą, manikiūrą, pedikiūrą, veido ir kūno masažą, įvertinti kliento kosmetinius – higieninius poreikius, galės  konsultuoti klientus ir dirbti  kosmetikos parduotuvėse, vykdyti individualią veiklą.

Masažuotojo profesija galėtų sudominti merginas ir vaikinus, siekiančius išmokti masažo kaip sveikos sielos ir kūno harmonijos, tylos meno. Įgijęs masažuotojo profesiją specialistas gebės taikyti įvairias masažo technikas ir atlikti įvairių rūšių masažą, išmanys anatominius, fiziologinius, psichologinius įvairaus amžiaus žmonių ypatumus, galės dirbti asmens sveikatos priežiūros įstaigose, socialinės rūpybos institucijose, sporto ir sveikatingumo centruose bei klubuose, grožio salonuose, sanatorinio gydymo reabilitacijos įstaigose.

Visų išvardintų sričių būsimieji specialistai išmoksta ne tik aptarnauti klientus, bet ir  teikti įvairiapusę informaciją apie grožio paslaugas, jų išskirtinumą ir naudojamą kosmetiką.

Maloniai kviečiame mokytis VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centro paslaugų profesinio mokymo skyriuje.