Verslininkas yra ta sritis, kurioje persipina įgūdžiai, asmenybė, įpročiai ir charakterio savybės. Dėl šių priežasčių nėra tokios mokyklos, kuri užtikrintai bei atsakingai galėtų pareikšti, kad iš kiekvieno norinčiojo gali paruošti puikų verslininką. Tačiau yra tam tikrų žinių, kurias savo veikloje prisitaikę būsimi verslininkai visuomet pasiekia geresnių rezultatų.

Pateikiame 5 priežastis, kodėl jau šį rudenį turėtumėt praverti Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokyklos duris.

1.       Ugdomas kūrybiškumas. Remiantis atliktais tyrimais, nustatyta, kad svarbiausia gero verslininko savybė kūrybingumas. Jis apibrėžtas kaip gebėjimas lanksčiai prisitaikyti prie situacijos ir rasti naujų, dar nenaudotų sprendimo būdų problemoms įveikti.

2.       Tarptautinės galimybės.  Nors sakoma, jog visur gerai, bet namuose geriausia, visgi labai naudinga išvykti ir atlikti praktiką užsienio šalyse. Per studijų laikotarpį mokiniai turi puikią galimybę išvykti svetur atlikti praktiką tarptautinėse kompanijose, visiems skiriama stipendija.

3.       Įvairiapusiškumas. Verslas turi labai daug sąsajų su įvairiomis žmonių veiklos sritimis; nėra nė vienos srities susijusios su verslu. Mokomės marketingo, apskaitos, verslumo, idėjų generavimo, verslo plano kūrimo paslapčių.

4.       Dinamiškumas. Nėra nė vieno visiems laikams numatyto verslo, jis nuolat keičiasi, tobulėja. Versle nėra principų, kurie duoti visiems laikams ir nekintami. Verslas kaip mūsų gyvenimas - šiuo metu labiau nei ankščiau – keičiasi itin sparčiai, reaguodamas į daugybę iššūkių – politinių, ekonominių, demografinių, kultūrinių, gamtinių bei technologinių.

5.       Visuomeniškumas. Verslas – vienas svarbiausių funkcionavimo instrumentų. Todėl verslininko profesija yra geras pasirinkimas tiems, kuriuos domina ne vien savo kiemas, bet ir tai, kaip, pagal kokias taisykles mes visi veikiame kaip bendruomenė. O tie, kam rūpi platesni socialiniai dalykai, nori nenori siekia patys dalyvauti kuriant visuomenės gyvenimo tvarką.

Na, o tie kuriuos verslas traukia, bet dar nesate tikri, ar norite būti verslininkais, galite rinktis praktinę specialybę mūsų mokykloje. Įgysite specialybę, įgysite naudingų kompetencijų ir lengviau apsispręsite, ar norite „sukti“ verslą, ar su juo mažiau susijusią veiklą.