Šiaulių valstybinė kolegija šiemet vykdo priėmimą į 20 studijų programų. Programų sąrašą, konkursinio balo sandarą ir priėmimo taisykles rasite svetainės skiltyje Stojantiesiems.

Šiaulių valstybinės kolegijos konkursinio balo kartelė šiemet kilstelėta iki 1,6. Už mokymosi pasiekimus ar socialiai aktyvią veiklą stojantiesiems dar gali būti skiriama papildomų balų – taip padidinama įstojimo tikimybė.

Prašymai studijuoti pildomi tik internetu http://bakalauras.lamabpo.lt/ iki liepos 19 dienos 17 val. Konsultuotis ir užpildyti prašymą taip pat galite atvykę į ŠVK Priėmimo tarnybą. Pirmieji kvietimai studijuoti bus skelbiami liepos 24 d. iki 12 val. Gavusieji kvietimus, turės priėmimą įforminti, nustatytu laiku atvykdami į aukštąją mokyklą pasirašyti studijų sutarties.

APIE BENDRĄJĮ PRIĖMIMĄ:

• stojantiesiems leidžiama nurodyti 9 pageidavimus;

• bus teikiamas tik 1 kvietimas studijuoti – valstybės finansuojama (vf) arba nefinansuojama (vnf) vieta, jei tokią stojantysis nurodė savo prašyme (automatiškai vnf vieta nebus pasiūlyta). Tie, kuriems svarbu, kad studijos būtų nemokamos, turėtų pirmiau išrikiuoti vf pageidavimus. Tie, kuriems svarbi konkreti studijų programa arba miestas, kuriame vyks studijos, turėtų pageidavimus sudėlioti atitinkamai. Nuo to, kaip stojantysis išdėlioja savo prioritetus, priklauso, kur jis bus pakviestas studijuoti, todėl būtina, kad prioritetai būtų sudėlioti kuo tiksliau nuo labiausiai pageidaujamo iki mažiausiai pageidaujamo – prioritetų mažėjimo tvarka.

• antrajame pagrindinio priėmimo etape galioja tas pats įregistruotas prašymas. Stojantysis nuo liepos 28 d. 12 val. iki liepos 30 d. 17 val. gali keisti pageidavimų eiliškumą, tačiau negali įrašyti naujų pageidavimų, nes geriausiųjų eilė jau sudaryta. Stojantysis, pageidaujantis dalyvauti antrajame pagrindinio priėmimo etape, savo ketinimą turi pažymėti LAMA BPO IS. Informacinėje sistemoje stojantysis galės gauti informaciją, kaip užpildytos vietos į programas, dėl kurių jis rungėsi.

Atkreipkite dėmesį į tas socialinių ir technologijos mokslų sričių studijų programas, kurias Šiauliuose esanti kolegija siūlo norintiems studijuoti ir įgyti paklausią profesiją arčiau namų – Telšiuose ir Mažeikiuose. Žemaitijos sostinėje būsimieji pirmakursiai gali rinktis Finansų, Turizmo ir viešbučių, Informacinių sistemų technologijos ir Socialinio darbo studijų programas, Mažeikiuose – Socialinio darbo, Buhalterinės apskaitos, Įmonių ir įstaigų administravimo, Automatikos ir elektros inžinerijos studijų programas.

TIESIOGINIS PRIĖMIMAS

Nedalyvaujantiems bendrajame priėmime arba jame negavusiems pageidaujamo kvietimo Šiaulių valstybinė kolegija organizuoja tiesioginį priėmimą (tik į valstybės nefinansuojamas vietas). Konsultacijos, prašymų pildymas, studijų sutarčių pasirašymas vyksta priėmimo tarnyboje darbo dienomis 9–16 val.

Norite apie studijas Šiaulių valstybinėje kolegijoje sužinoti daugiau? Sekite informaciją www.svako.lt.

Stojančiuosius konsultuoja Šiaulių valstybinės kolegijos priėmimo tarnyba (tel. (8 41) 52 37 69, mob. 8 615 97 114, el. p. priemimas@svako.lt), veikianti Kolegijos centriniuose rūmuose (Aušros al. 40, Šiauliai, 211 ir 222 kab.) Darbo laikas: I–V nuo 9 iki 16 val., liepos 19 d. iki 17 val.

Koja kojon su naujovėmis žengianti Šiaulių valstybinė kolegija laukia motyvuotų studentų, kuriems svarbu patenkinti saviraiškos poreikį, pažinti, tobulėti ir tapti konkurencingais savo srities specialistais.