Renginyje dalyvavo virš 30 komandų iš profesinių mokyklų, gimnazijų, kolegijų ir universitetų  o penkių šalių (Kanados, Rusijos, Rumunijos, Italijos ir Ispanijos) imitacinių bendrovių atstovai atsiuntė vertinimui savo katalogus, radijo reklamas, dalyvavo Skype konferencijose. Šių konferencijų metu imitacinės bendrovės pristatė savo įmones, naujus produktus, pateikė pasiūlymus, derėjosi dėl kainų, aptarė bendradarbiavimo sutarčių sąlygas, tarėsi dėl tolimesnės partnerystės. Mugės metu vyko aukcionas, kurio tikslas – kūrybiškai, įtaigiai, originaliai pristatyti savo bendrovę, prekę ar paslaugą ir parduoti ją už didžiausią pageidautą kainą. 

Komandas vertino Kėdainių r. verslo organizacijų atstovai. „BITAS“ komanda buvo nominuota  „Bronzine mugės imitacine bendrove“ už originaliausią stendą tarp profesinių ir bendrojo lavinimo mokyklų bendrovių. 

Džiaugiamės, jog turėjome malonią progą  susitikti, pabendrauti, kartu pabūti su versliu jaunimu, mūsų mokiniai patobulino turimus ir įgijo naujų įgūdžių, sustiprino tarpusavio draugystę ir susirado naujų draugų.

Galime drąsiai teigti, kad imitacinių bendrovių mugės-kūrybiškumo ugdymo ir komandinio darbo pavyzdys.