Galima nurodyti iki 6 pageidavimų

Papildomo LAMA BPO priėmimo prašymų teikimas tęsis iki rugpjūčio 16 d. 17 val. Šiame priėmimo etape dalyvauti gali tiek dalyvavę ankstesniuose priėmimo etapuose, tiek dar neteikę prašymo studijuoti. Papildomo priėmimo metu teikiamas naujas prašymas, kuriame galima nurodyti iki 6 pageidavimų.

Papildomame priėmime taip pat galima pretenduoti į švietimo ir ugdymo grupės studijų programas, tačiau būtina praeiti motyvacijos vertinimą. Papildomas motyvacijos vertinimas tiems stojantiesiems, kurie nedalyvavo pagrindinėje motyvacijos vertinimo sesijoje, yra vykdomas nuo liepos 10 d. iki rugpjūčio 16 d. Tikslių datų reikėtų teirautis mokymo įstaigoje.

Kas gali dalyvauti?

Papildomame priėmime į valstybės finansuojamą vietą gali pretenduoti tik tie stojantieji, kurie pagrindiniame priėmime pasirašė studijų sutartį su aukštąja mokykla dėl valstybės nefinansuojamos studijų vietos ir tie, kurie negavo ar nepriėmė jokio kvietimo. Jeigu stojantysis pagrindinio priėmimo metu pasirašė sutartį dėl valstybės finansuojamos, valstybės nefinansuojamos su studijų stipendija ar tikslinio finansavimo studijų vietos ir jos nenutraukė, papildomame priėmime jis gali pretenduoti tik į valstybės nefinansuojamą studijų vietą.

Laisvos studijų vietos

Universitetuose ir kolegijose liko ir valstybės nefinansuojamų studijų vietų. Papildomam LAMA BPO priėmimui likusios laisvos vietos bei kita svarbi informacija skelbiama LAMA BPO puslapyje.

Terminai, kurių nevalia praleisti

Pasibaigus papildomam priėmimui, rugpjūčio 21 d. iki vidurdienio stojančiajam gali būti pateiktas siūlymas užimti valstybės finansuojamą, valstybės nefinansuojamą studijų vietą arba valstybės nefinansuojamą vietą su studijų stipendija.

Per papildomą priėmimą pakviesti asmenys, priėmę kvietimą, aukštajai mokyklai jos nustatyta tvarka turi iki rugpjūčio 23 d. 17 val. pateikti priėmimui įforminti būtinus dokumentus ir sudaryti studijų sutartį.

Sutarčių su pakviestaisiais sudarymas Lietuvos sporto universitete vyks nuo rugpjūčio 22 iki rugpjūčio 23 d. Priėmimo komisijos darbo laikas — nuo 8 iki 17 val.