Nuo 2007-ųjų metų, kai broliai dvynukai Laurynas ir Andrius Ramoškos baigė KTPMC mechanikos skyrių, praėjo dešimt metų. Vaikinai trejus mokėsi elektriko profesijos paslapčių. Bet broliai nesustojo ties tuo, kas pasiekta, įstojo į KTU – elektros inžinieriaus specialybę, vėliau baigė magistro studijas. Laurynas yra dirbęs UAB „Vatas“ elektriku, vėliau brigadininku, laboratorijos vadovu.

Daugelį metų kartu gyvenimo keliu žygiavusių, viename suole sėdėjusių brolių keliai išsišakojo – abu turi savo šeimos verslą. Laurynas dirba aptarnavimo srityje vadovu, o Andrius darbuojasi šeimos firmoje „Įrankiai profesionalams“.

 Dvyniai Laurynas ir Andrius teigia, kad specialybės, darbštumo, pareigingumo pamatus gavo tuometinėje Kauno mechanikos mokykloje. Ten buvo ugdomi ir karjerai, todėl broliai vienu balsu tvirtina, kad elektriko specialybė padeda atsistoti ant kojų, dirbti, užsidirbti. Laurynas teigia, kad Lietuvoje – puiku ir kviečia mokinius, baigusius 10 klasių, pakartoti jų gyvenimo receptą: trejus metus mokytis Mechanikos skyriuje ir oriai gyventi bei dirbti Lietuvoje.

                      Jaunuoliai, rinkdamiesi specialybę, pagalvokite apie darbo, rinkos poreikius!

                      Elektriko profesija – viena paklausiausių Lietuvoje!