Daliai studentų, norinčių sužinoti valstybės remiamų paskolų teikimo grafikus, tinklalapyje vsf.lrv.lt yra rodomos neteisingas prašymų-anketų teikimo datos. VSF rekomenduoja įėjus į tinklalapį surinkti klaviatūros kombinaciją Ctrl+F5 (tuo pačiu metu). Taip bus išvalyta naršyklės įrašyta sena tinklalapio versija ir turėtų matytis naujausias tinklalapio turinys.

Primename, kad valstybės remiamų paskolų rudens semestrą gauti prašymų-anketų teikimo pabaiga – 2017 m. rugsėjo  15 d. (15 val.). Planuojama, kad studentų, kuriems siūloma sudaryti paskolų sutartis, sąrašai bus paskelbti 2017 m. spalio 4 d.

Kas gali pildyti prašymus?

Primename, kad studentai, norintys gauti valstybės remiamą paskolą gali pateikti elektroninius prašymus-anketas adresu https://studentai.vsf.lt/studentai/.

Rudens semestrą studentams yra teikiamos šios valstybės remiamos paskolos:

• paskolos studijų kainai sumokėti. Teikiamos paskolos dydis negali būti didesnis nei mokama metinė studijų kaina;
• paskolos gyvenimo išlaidoms (iki 1900 Eur);
• paskolos dalinėms studijoms pagal tarptautines (tarpžinybines) sutartis (iki 2 280 Eur per metus).

Teisę gauti valstybės remiamas paskolas turi aukštųjų mokyklų pirmosios pakopos, vientisųjų studijų, antrosios pakopos, trečiosios pakopos studentai, taip pat studentai, studijuojantys pagal laipsnio nesuteikiančias studijų programas.

Paskolos gavėjo bendra per visas studijas gautų paskolų suma, neįskaitant palūkanų, negali būti didesnė nei 14 630 Eur. Studentai norintys gauti paskolą studijų kainai, kurie jau pasiekė šį limitą, gali raštu kreiptis į Fondą dėl jo padidinimo. Su prašymu Fondui būtina pateikti aukštosios mokyklos pažymą apie studijų rezultatus bei studento mokamą kainą už studijas. Prašymai dėl limito didinimo turi būti pateikti iki prašymų-anketų priėmimo termino pabaigos.

Lietuvos aukštųjų mokyklų studentams 2017 m. rudens semestrą bus teikiamos ir valstybės paskolos studijų įmokai sumokėti. Šias paskolas gali gauti studentai, iki 2009 m. įstoję į valstybės dalinai finansuojamas studijų vietas.