Informacijų technologijų sektoriuje Lietuvoje šiuo metu dirba daugiau kaip 31 tūkst. specialistų. Per artimiausius trejus metus papildomai bus sukurta 14 tūkst. naujų darbo vietų šioje srityje, rodo agentūros „Investuok Lietuvoje“ duomenys. Artimiausioje ateityje labiausiai trūks programuotojų, taip pat augs testuotojų, sąsajų kūrėjų, skaitmeninės grafikos dizainerių, konsultantų, tinklų inžinierių, vartotojų sąsajų kūrėjų poreikis.

Remiantis rinkos duomenimis, informacinių technologijų srityje dirbantys specialistai gali tikėtis ir kur kas didesnio už vidutinį šalyje atlyginimo. Pavyzdžiui, pradedančiųjų programuotojų atlyginimas sudaro apie 500-700 eurų, įgijus kelerių metų patirtį jis gali pasiekti apie 1000 eurų. Tuo metu reikalingų įgūdžių turintys ir darbo patirties spėję sukaupti specialistai gali tikėtis ir 1800-2200 eurų siekiančio atlygio.

Nepaisant didelių vyraujančių atlyginimų ir darbdavių siūlomų patrauklių darbo sąlygų, informacinių technologijų specialistų, galinčių užpildyti laisvas vietas, skaičius didėja per lėtai. Tačiau ne viskas taip blogai. Štai moksleiviams yra suteikiama galimybė mokytis „Barclays“ Tech akademijoje.

Jei domiesi informacinėmis technologijomis, nori praplėsti turimas žinias ar pritaikyti jas praktikoje bei turi idėją, kurią norėtum realizuoti, tačiau nežinai nuo ko pradėti. Būtent „Barclays“ „Tech Academy" yra tavo šansas tobulėti mokantis iš savo srities profesionalų!

Kodėl verta registruotis?

  • 16-a savaičių bendradarbiavimo su IT ir projektų valdymo specialistais
  • Visi reikalingi įrankiai IT projekto įgyvendinimui
  • Reali praktinė patirtis - nuo idėjos iki paruošto IT sprendimo
  • Vizitai „Barclays“ technologijų centre ir „Rise“ startuolių erdvėje
  • Jokio dalyvio mokesčio

Registruokis ir paversk savo svajonę realybe! Registruotis galite paspaudę čia.