Štai jūsų teismui – 14 darbų, o ar norėtumėte keistis vietomis ir galbūt iš kažkurio užsidirbti pragyvenimui?

Profesionalus „priglaudėjai“

Jei jums reikia, kad kažkas jus pakabintų, prie jūsų prisiglaustų, tačiau neturite antros pusės, kuri galėtų tai padaryti. Jūsų išsigelbėjimas – profesionalus „priglaudėjas“. Jūs net nustebsite, kad ne viena įmonė siūlo šias paslaugas, kurias atlieka tikri šios srities profesionalai. Pasirodo, kad ir uždarbis nėra mažas: už valandą apkabinimų ir prisiglaudimų mokama nuo 60 iki 80 JAV dolerių. Tik turėkite omenyje, kad jokios papildomos paslaugos nėra teikiamos – tik apsikabinimai.

Golfo kamuoliukų narai

Jei patinka nardyti ir laiką leisti lauke, tuomet esate puikus kandidatas užimti šio darbo vietą. Būtent golfo kamuoliukų narai yra atsakingi už tai, kad visi kamuoliukai būtų ištraukti iš vandens telkinių, esančių golfo laukuose. Skamba gan įdomiai ir darbas nereikalauja itin didelių pastangų. Neapsigaukite. Daugelio vandens telkinių būklė golfo laukuose nėra pati geriausia, nes daugiausiai dėmesio yra skiriama preciziškai nupjauti žolę. Vandens telkiniuose dažnai būna dumblo, jie nėra valomi, todėl galima susidurti akis į akį su kai kuriais gyvūnais, pavyzdžiui, varlėmis ar kitais ropliais. 

Gyvūnų maisto degustatoriai

Gyvūnai – mūsų geriausi draugai, todėl visada norime užtikrinti, kad jie maitinami tik sveiku bei visaverčiu maistu. Norint tai užtikrinti, į pagalbą pasitelkiami degustatoriai. Jie ragauja gyvūnų maistą, vertina skonį ir užtikrina, kad būtų laikomasi visų gamybos standartų. Niekas nenusipelnė blogo maisto, o ypač mūsų geriausieji draugai: šunys arba katės.

Lovų bandytojai

Na, čia jau nieko naujo nesugalvosi: pats darbo pavadinimas kalba už save. Yra žmonių, kurie dirba įvairioms įmonėms ar viešbučiams bei išbando lovas: čiužinius ir pagalves. Taip, jums pasigirdo gerai. Jums mokama už tai, kad darbe miegotumėte. Skamba it tikras svajonių darbas. Realybė – visai kitokia. Geras bandytojas turi žinoti tam tikrus niuansus: kur geriau gulėti, kur turi išlinki čiužinys, kur reikia atsisėsti, kad įvertinti patvarumą ir panašiai.

Vienkartinių rankšluosčių uostytojai

Turbūt atplėšę vienkartinių rankšluosčių ar servetėlių pakuotę užuodžiate, kad arba yra tam tikras gaminio kvapas, arba – ne. Pasirodo, kad tai, kaip turėtų kvepėti gaminiai, testuoja profesionalūs uostytojai. Šie žmonės uosto įvairius gaminius, kad juose nebūtų papildomų ir galbūt nelabai geras emocijas keliančių kvapų. Neapsigaukite. Pasirodo, kad gauti šį darbą yra sunkiau nei rasti smegenų chirurgą. Darbo rinka yra labai maža, todėl konkurencija yra didelė ir laisvų darbo vietų – vos kelios.

Eilių „stovėtojai“

Jei nepatinka stovėti eilėje, tuomet nusisamdykite žmogų, kuris tai padarys už jus. Pasirodo, kad galima nusisamdyti profesionalų stovėtoją, kuris stovės eilėje už papildomą mokestį. Kartais tenka pastovėti ne vieną valandą, kuomet norisi gauti naujausią rinkoje pasirodžiusią prekę. Stovėti eilėje yra ne tik nuobodu, bet ir užtrukti itin ilgai. Nors šis darbas yra gan varginantis ir darbo valandos – ilgos, tačiau už tai yra mokama.

Vandens čiuožyklų bandytojai

Keliaujate su šeima. Penkta diena darosi nepakenčiama, nes vaikai reikalauja vis daugiau ir daugiau dėmesio bei pramogų. Veskitės juos į vandens atrakcionų parką. Suderinkite savo atostogas su darbu. Pasirodo, kad vandens parkai nori užtikrinti, kad ne tik pramogauti vaikams būtų smagu, bet ir užtikrinti, kad pramogos yra saugios. Vandens čiuožyklų bandytojo darbas yra čiuožti čiuožyklomis ne vieną ir ne du kartus, o kiekvieną kartą stebėti, kiek vandens reikia, kad būtų pasiektas didžiausias greitis, kiek greitai galima atsidurti čiuožyklos pabaigoje ir užtikrinti pramogos saugumą.

Gyvačių „melžėjai“

Nuodai, kuriuos išskiria gyvatės, gali būti naudojami labai plačiai. Svarbiausia, kad tai yra žaliava, kuomet gaminami įvairūs priešnuodžiai. Būtent dėl to kiekvienais metais gyvačių nuodų paklausa nedingsta ir reikalingi asmenys, kurie galėtų tuos nuodus surinkti. Būtent gyvačių „melžėjų“ darbas yra kasdien atlikti procedūrą, kad tam tikros gyvačių rūšys į plastiko indelius išskirtų savo nuodus. Tai vienas iš darbų, gelbstintis gyvybes daugeliui pasaulio žmonių.

Kūno dalių modeliai

Pasirodo, kad nereikia turėti viso „paketo“, kad būtumei modeliu. Nėra būtina turėti idealų kūną. Svarbiausia – tam tikros kūno dalys. Jei jūsų kojos ar rankos kelia susižavėjimą kitiems – jūsų laukia pasaulinė šlovė. Nereikėtų pamiršti, kad kartais net ieškomi modeliai, kurių tam tikros kūno dalys yra atgrasios, negražios ir sukelia pasišlykštėjimą. Būtent kūno dalių modelio darbas yra gerai apmokamas, o niekada nežinai, kokio modelio reikės užsakovui: gražaus ar ne.

Kirminų rinkėjai

Tai itin paprastas darbas, jei mėgstate būti lauke. Kai žmonės vyksta žvejoti, jiems reikia mailiaus: įvairių sliekų, kirmėlių, lervų ir panašiai, kurias be vargo galima įsigyti specializuotose parduotuvėse. Ar kada nors susimąstėte, kaip šie gyviai atsiranda ant parduotuvių prekystalių? Kirminų rinkėjai vaikšto po įvairiais vietas: sodus, daržus, parkus ar golfo laukus. Nusileidus saulei jie renka įvairius gyvius ir juos pristato į supirkimo vietas.

Triukų bandytojai

Televizijos laidose dalyviams dažnai būna duodamos tam tikros užduotys, kurios nėra pačios maloniausios, pavyzdžiui, suvalgyti gyvus vabalus ar kirmėles. Užtikrinti, kad tokios užduotys nėra pavojingos, o gyviai yra tikrai valgomi, yra samdomi triukų bandytojai. Būtent šie žmonės išbando, ar galima vieną ar kitą triuką paleisti į eterį. Šiame darbe daug rizikos faktorių, todėl ir uždarbis – malonus kišenei.

Aktų modeliai

Nusimesti drabužius priešais svetimus žmones daugelyje šalių yra nelegalu arba tiesiog itin intymu. Tai negalioja aktų modeliams, kurie nusimeta drabužius vardan meno. Nereikia turėti tobulo kūno ar fizinių duomenų, tačiau privaloma būti savimi pasitikinčiu bei mokančiu išlaikyti kūną vienoje ar kitoje pozicijoje ištisas valandas.

Pažasčių uostytojai  

Taip, jums tikrai persiskaitė teisingai. Šie žmonės dirba kūno priežiūros įmonėse, gaminančioms įvairius dezodorantus. Būtent šie žmonės užtikrina produktų kokybę. Kaip tai vyksta? Uostytojai dienas leidžia nevėdinamuose ir karštose patalpose ar lauke. Kartais jiems reikia pauostyti iki 60 pažasčių per valandą. Jų darbo tikslas yra įvertinti, kiek efektyvus yra produktas.

Veidų „lytėtojai“

Šie žmonės dirba odos priežiūros pramonės įmonėse. Jie nėra susiję su gamyba. Jų darbas – lytėti odą žmonių, kurie išbando naujus odos priežiūros produktus, ir pastebėti, ar juntamas pokytis. Šiam darbui nereikia ypatingų įgūdžių, tačiau reikia pabrėžti, kad tai atsakingas darbas – nuo tavo išvadų priklausys, ar produktas pasirodys parduotuvių lentynose, ar ne.