Kas yra laimė? Atsakymą į šį klausimą norėtų žinoti visi, tačiau įdomu tai, kad kiekvienas mes šį klausimą interpretuojame savaip: per savo prizmę. Būtent apie tai savo naujoje knygoje kalba R.Bransonas: kas yra laimė, kaip ją rasti, kaip išmokti iš jos ir ją vertinti.

R.Bransonas – asmenybė, kuri inspiruoja visus. Nesumeluosime, kad ir daugelį jūsų žavi jo talentas, paprastumas ir tiek metų neišblėstantis verslumas. Visada įdomu paskaityti, ką mano tokie daug pasiekę žmonės, koks yra jų patarimas tiems, kurie svajoja apie tokį gyvenimą, kurį dabar gyvena jie.

Seras R.Bransonas susitiko su keliais žmonėmis Londone, kurie sutiko pasidalinti savo asmeninėmis mintimis. Ponas Singh pasakojo, kad reikia gyventi ta akimirka. Joe atviravo kaip svarbu yra gyventi blaivų gyvenimą ir valią, kad tai pavyktų padaryti kasdien.

Mažieji Benas ir Ellie Rose turėjo ką pasakyti, atstovaudami jaunesnei kartai. R.Bransoną sužavėjo Aliah‘s mintys apie moterų lygybę ir galimybę priimti sprendimus. O kas yra laimė vienam turtingiausių planetos žmonių? „Suaugęs žmogus neturėtų elgtis kitaip nei elgiasi vaikas. Tai yra, kad niekada nereikia sakyti „ne“. Judėk pirmyn tol, kol pasieksi savo tikslą“, – vaizdo įraše kalbėjo „Virgin“ įkūrėjas.

 

 

What’s my personal secret to happiness? #findingmyvirginity

A post shared by Richard Branson (@richardbranson) on