Jei dirbate padavėjos, kasininkės ar kitą darbą, ar susimąstėte kada, kada kažką panašaus yra dirbusios ir įžymybės? Pasirodo, kad buvo ir tokių, kurios ketino kopti karjeros laiptais, buvo viso to procese, kai nusišypsojo sėkmė. Kai kurie žinomi veidai net turėjo problemų su teisėsaugą ir naujai užgimusi šlovė buvo jų išsigelbėjimas.

Koks viso šio teksto moralas? Galbūt šiuo metu mokotės, vėliau studijų metu teks padirbėti greito maisto kavinėje, tačiau niekada negali žinoti, kas tavęs laukia ateityje. Niekada negali žinoti, kokius žmones sutiksi, kokios galimybės pasipainios tau po kojomis. Niekada nenustokite svajoti, nes svajonės pildosi.

Aktorius Steve‘as Buscemi buvo gaisrininkas. Per rugsėjo 11 dienos ataką Niujorke aktorius sugrįžo į buvusią darbovietę ir paprašė, kad jam būtų leista dirbti, nes ugniagesių pajėgos buvo itin reikalingos, atliekant gelbėjimo darbus. 

Daugiau nei pusę amžiaus aktoriaus duoną ragaujantis Christopher‘is Walken‘as buvo dresuotojas. Būdamas 16 jis dresiravo liūtę Sheba ir su ja rengdavo pasirodymus.

Visiems gerai žinomas aktorius Danny DeVito praeityje buvo kirpėjas. Na, įdomi detalė ta, kad jo klientės buvo jau mirusios moterys: Danny užtikrindavo, kad visos jos atrodytų gražiai prieš nugulant Amžinojo atilsio.

Indianą Džounsą įkūnijęs aktorius Harrison‘as Ford‘as prieš tapdamas aktoriumi dirbo dailide.

Žynį Sarumaną „Žiedų valdove“ suvaidinęs Christopher‘is Lee, kuris taip pat yra muzikos atlikėjas, Saturno apdovanojimo laureatas, jaunystėje dirbo MI6 t.y. Jungtinės Karalystės karinėje žvalgyboje.

Moterų numylėtinis ir širdžių ėdikas Johnny Depp‘as dirbo pardavėju-konsultantu. Pasirodo, kad per savo karjerą šioje pozicijoje jis padarė vos vieną užsakymą. Jis atkalbėjo klientą, kad nereikėtų pirkti jo siūlomos prekės.

Džeimsą Bondą įkūnijęs aktorius Pierce‘as Brosnan‘as jaunystėje tikrąja to žodžio prasme žaidė su ugnimi. Dabar žinomas vyras tuo metu rengdavo pasirodymus, kurių metu į burną kišdavo degantį fakelą. Tokia veikla jis užsiėmė trejetą metų.

Visus prajuokinti sugebantis aktorius Jim‘as Carrey nebaigė mokyklos. Norėdamas padėti išlaikyti šeimą, jis ėmėsi durininko darbo.

Daugelis įpratę yra kariuomenėje matyti vyrukus. Aišku, pasitaiko ir merginų. Pasirodo, kad net seksualioji atlikėja Rihanna jaunystėje buvo jaunoji kariūnė. 

Pabaigai ne vienerius metus seksualiausiu vyru pasaulyje tituluojamas Brad‘as Pitt‘as taip pat neišvengė „įdomaus“ darbo. Jis persirenginėdavo kaip viščiukas ir reklamavo „El Pollo Loco“ restoraną Holivude.