Net 4 dienas trukęs renginys, kuris vienijo ne tik visą aukštosios mokyklos bendruomenę, bet taip pat ir Klaipėdos miesto gyventojus ir jos svečius, stebino ir nuobodžiauti neleido įvairiais pasirodymais bei prizais. Šventės atidarymo metu kalėdinę nuotaiką kūrė „Lietuvos talentų“ dalyviai – šokių grupė „Sfinx“, Lietuvos balso dalyvė Inga Jepšaitė, KVK talentų nugalėtoja – Brigita Razgaitytė, KVK alumni, renginių vedėja – Laura Sadauskienė. Taip pat KVK Kalėdinį miestelį aplankė Kalėdų senelis ir šį kartą ne su elniais, bet su dinozauru – Dino. Dalyviai galėjo pasivaišinti kareiviška koše, susišildyti arbata, o kol tėveliai šnekučiavosi ir klausėsi kalėdinių pasakų, kurias dovanojo I. Simonaitytės viešoji biblioteka, vaikams ant veidų tapė ir įvairiais personažais pavertė KVK grožio terapijos studentės. Kiekvienas renginio dalyvis galėjo nemokamai namo parsinešti eglės šaką, kurias dovanojo sodo centras „Frezija“.

Taip pat KVK Kalėdinio miestelio metu, gruodžio 6 dieną, vyko Kalėdinė mugė, kurioje dalyvavo Kretingos dienos veiklos centras, Priekulės dienos veiklos centras ir Technologijų fakulteto 3 kurso maisto technologijų studentės. Mugės metu bendruomenės nariai turėjo galimybę įsigyti įvarių rankų darbo meno kūrinių ir taip paremti tuos, kuriems labiausiai to reikia.

Gruodžio 7 dieną, KVK Kalėdiniame tinklinio turnyre, kurį organizavo 3 kurso Sporto ir pramogų vadybos studentai, savo jėgas išbandė KVK vaikinų ir merginų tinklinio komandos, Kauno kolegijos merginų ir vaikinų komandos, Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyyklos vaikinų komanda bei tinklinio asociacijos merginų komanda. Tarp vaikinų 1 vietą užėmė Kauno kolegija, 2 vietą – Klaipėdos valstybinė kolegija, o 3 Lietuvos aukštosios jūreivystės mokykla. Tarp merginų 1 vietą užėmė Kauno kolegija, 2 vietą – tinklinio asociacija, o 3 vietą – Klaipėdos valstybinė kolegija.

Taip pat Kalėdinio miestelio metu buvo organizuojamas – Kalėdinis protmūšis, kurio pagrindinį prizą įsteigė kelionių agentūra „West express“, tai KELIONĖ Į LAPLANDIJĄ. Protmūšis vyko dviem etapais ir jame dalyvavo net 15 įvairių komandų iš visos Klaipėdos. Į antrąjį etapą pateko 5 komandos, kurios kovojo dėl pagrindinio prizo. Trečiają vietą užėmė komanda – sp6, antrają – incognito, o pirmąją vietą ir pagrindinį prizą, kelionę į Laplandiją, iškovojo, Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacija „Apskritasis stalas“, komanda, pasivadinę  KLASiški.