Susiraskite savo mantrą

Tai neturi būti kažkas ilgo, tiesiog sakinys, kuris jus „uždega“ ir motyvuoja. Kai esate pavargę, trūksta energijos, esate apatiški, šie žodžiai padės jums prisiminti, kas jums yra svarbu, kas gyvenime „veža“ ir tai, kad reikia kažką daryti, kad tai virstų realybe. Kiekvienas esame individualus, todėl natūralu, kad vieniems mantra gali būti kažkieno pasakyti žodžiai, kitiems – patarlė, tačiau prisiminkite, kad blogos ar neteisingos nėra.

Prisiminkite savo pakilimus

Gyvenimas teka savo vaga, tačiau kartais būna momentų, kai įvyksta pakilimai, o kartais – nuosmukiai. Šį kartą reikia orientuotis į teigiamus dalykus. Prisiminkite tą mementą, kuomet kažką pasiekėte, laimėjote, koks jausmas buvo jus apėmęs, kokią satisfakciją jautėte. Tai momentas, kai buvote kalno viršūnėje. Jei taip nutiko, kad dabar yra tas nuosmukis, tai pagalvokite apie geresnius dalykus, kaip tuomet jautėtės, o tai taps jūsų paspirtis judėti į priekį. Juk niekas nenori sėdėti ir bodėtis gyvenimu.

Būkite aktyvūs

Jau turbūt nereikia vardyti, kodėl sportas ir aktyvus gyvenimo būdas yra itin sveikintinas dalykas. Tai ne tik padeda palaikyti tobulas kūno linija, auginti ištvermę, bet ir pakelia nuotaiką. Kai nesportuojate ir nejudate, ne tik jūsų fizinis pasiruošimas yra lygus nuliui, tačiau ir dar daugelis gyvenimo sričių pajaučia pasekmes. Nebus taip, kad pasportavus nušvis pasaulis ir viską suprasite, net ir sunkiausius matematikos ar fizikos uždavinius, tačiau jūsų įdirbis ir užsidegimas bus visai kitoks. Turite laisvą minutę? Išeikite pabėgioti, galbūt pasivaikščioti bent pusvalandžiui, o tada kibkite į darbus.

Motyvuokite save kasdien

Motyvacija toks dalykas, kurį galima lipdyti, jei taip būtų galima išsireikšti. Pradėkite nuo motyvacijos kasdien, kai atliekami kažkokie numatyti darbai. Motyvacija turi būti įvairi, kuri padėtų jums judėti, jei suklydote, stotis ir toliau eiti. Galbūt tai gali būti geras žodis, o gal koks laisvalaikio praleidimo būdas. Visos priemonės motyvacijai yra pateisinamos.

Mėgaukitės kiekviena akimirka

Nežinote, kaip save motyvuoti, nors laikas spaudžia atlikti vieną ar kitą užduotį? Turėkite omenyje, kad jei išnaudosite šią galimybę, tai jums niekas antros nesuteiks, o galbūt tai net imponuos jūsų ateities planus. Kiekviena sekundė, minutė ir valanda yra svarbi, todėl nešvaistykite jos, nes būtent nuo jūsų priklauso, kaip jus tą laiką išnaudosite. Nebijokite ir suklysti, nes taip jau yra, kad mes esame sukurti ne tik siekti kažko, bet ir klysti. Kiekvienas gyvenimo tarpas ar veiksmas yra svarbus savaip, todėl turėkite tai kaip motyvacijos paspirtį.