Tai jau aštuntas leidinys, skirtas vyresniųjų klasių moksleiviams bei abiturientams, apie profesijos pasirinkimą: „Kaip suprasti, koks darbas man labiausiai patiks?“, „Kur man geriausiai seksis?“, „Kaip pasirinkti?“.

Ką rasite žurnale?

Naujajame „Kuo būti 2018“ žurnale savo patirtimi ir patarimais dalijasi garsūs ir daug savo srityje pasiekę pašnekovai.

Šiame žurnale kaip niekad daug garsenybių: dainininkas, laidų vedėjas, žurnalistas Marijonas Mikutavičius, šmaikštusis radistas ir renginių vedėjas Rolandas Mackevičius, mokslininkas, verslininkas, kolekcininkas, filantropas, modernaus meno centro (MO muziejaus) įkūrėjas Viktoras Butkus, ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje pripažintas kardiochirurgas prof. Rimantas Benetis, bene garsiausias Lietuvos žurnalistas Edmmundas Jakilaitis, finansų specialistė Milda Dargužaitė, vienas garsiausių šalyje fotografas Gediminas Žilinskas, stilistė, socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino, garsus virtuvės šefas Martynas Meid, bei daugelį kitų savo srities profesionalų.

Kaip atrasti savo pašaukimą, kaip pasirinkti sau profesiją ar kaip nesuklysti papasakos motyvatorius Petras Petrauskas, verslininkas Darius Bagdžiūnas, filosofas Nerijus Milerius bei kiti patirties turintys specialistai.

Įdomių straipsnių ras ir tie, kas ketina pasirinkti lazerių fiziko, inžinerijos ar IT srities specialybes, ir tie, kurie nori tapti karininkais ar širdis labiau linksta prie socialinių mokslų specialybių.

Žurnalo veidas – dainininkė, „Eurovizijos“ dalyvė Paula Valentaitė, daugeliui pažįstama sceniniu Paulos vardu.

Žurnale rasite ir tris naujus testus, kurie padės sužinoti profesijos pasirinkimo motyvus, karjeros interesus, koks jūsų kūrybingumas ir profesinis kryptingumas.

Pirmieji šį žurnalą galės išvysti ir įsigyti jau šią savaitę parodoje „Studijos 2018“. Susitiksime Vilniuje!

facebook_logoKuo būti