Būtent tai galima padaryti jau vasario 8-10 dienomis tarptautinėje 16-oje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje STUDIJOS 2018. Net 5 parodos ekspozicijų salės, daugiau nei 200 įkvepiančių renginių ir susitikimų, visa atskira erdvė beprotiškiausių inovatyvių idėjų, netikėtų atradimų ir ateities technologijų, dabartį keičiančių susitikimų, laukiančių kiekvieno.

Parodoje ketina dalyvauti daugiau nei 200 universitetų, kolegijų iš Lietuvos ir užsienio, profesinio mokymo lyderių, verslo profesionalų, karjeros konsultantų, inovatorių, jaunųjų kūrėjų, neformalių jaunimo organizacijų, tarptautinių organizacijų, mokslo ir kultūros institutų, valstybinių tarnybų institucijų atstovų, kurie prisistatys, atsakys į rūpimus klausimus, galbūt net nukreips vieną ar kitą tinkama linkme.

Šiandien Tu gali viską:

Keisti kryptį ir iš humanitarinių mokslų nerti į technologijų pasaulį;
Griauti stereotipus apie tai, kad profesinis mokymas nėra prestižinis ir įgyti profesiją, kuri atvertų kelius į svajonių darbą ar verslą;
Atrasti savo pašaukimą ir  ateities kelią po metų savanorystės;
Įstojus į universitetą Lietuvoje, mokytis užsienyje ir keliauti po pasaulį;
Semtis įkvėpimo iš tų, kurie kaip ir tu kažkada dvejojo, rinkosi, ir abejojo – žinomų Lietuvos verslininkų, kūrėjų, bankininkų, menininkų.
Tapti savo srities profesionalu Lietuvoje ir būti reikalingu visame pasaulyje.

Žurnalas KUO BŪTI? kviečia į tris įdomius seminarus, kuriuose bus atsakyta į abiturientams aktualius klausimus. Nors tema „Kaip pasirinkti specialybę?“ išlieka ta pati visas tris dienas, tačiau prie seminaro vadovo vairo stos įdomūs lektoriai, kurie dalins patarimus, įžvalgas ir galbūt padės apsispręsti dvejojantiems. Ketvirtadienį seminarą ves verslo konsultantas, motyvatorius, lektorius –  Povilas Petrauskas, kuris padeda žmonėms suprasti save ir siekti tikrųjų savo svajonių.

Penktadienį seminarą vesti patikėta jau 22 metus kasdien konsultuojančiai žmones psichologei, laidų vedėjai, lektorei – Genovaitei Petronienei. Šeštadienį seminarą ves verslo konsultantas, motyvatorius, ugdymo specialistas – Tomas Misiukonis.

Veiklos kiekvienam bus į valias pagal poreikius, laiką ar nuotaiką. Pavyzdžiui, motyvacinis laiškas – tavo vizitinė kortelė! Jei iš jo aišku, kad esi pasiryžęs siekti savo svajonių specialybės bet kokia kaina – tikėtina, jog universitetas į tai atsižvelgs labiau, nei į egzaminų balus. Kaip parašyti patį geriausią motyvacinį laišką bus galima išgirsti renginių erdvėje UNIKALUSIS AŠ!

Ar kada nors esi svajojęs apie stažuotę NASA? Jei tau tai atrodo nepasiekiamas tikslas, ateik ir pranešimą tema „Mano didelė stora amerikietiška stažuotė“ skaitys Donatas Miklušis, KTU magistrantūros studentas, vasarą praleidęs būtent NASA! Galbūt tu kitas eilėje?

Dar nesusigundei? Tuomet prisijunk prie VERSLAS JAUNIEMS renginių, kurių metu diskutuosime apie socialinių problemų viešinimą, jų sprendimą ir prevenciją! Juk ateities valiuta – karmos taškai!
 

Parodoje taip pat laukiami mokytojai, kuriems įėjimas yra nemokamas! Čia jų lauks ne tik specialiai skirta konferencija, įvairūs pranešimai ir įdomūs renginiai, bet ir galimybė pasidalinti gerąja praktika su kolegomis. Pirmuose rūmuose veiks „Mokytojų kambarys“, kviečiantis susitikti prie gardžios kavos puodelio!