Pirma diena buvo skirta studentų užsiregistravimui ir susipažinimui. Įvykdę formalumus, jie galėjo prisijungti prie ESN KTU organizuojamų susipažinimo žaidimų ar tiesiog pasikalbėti su būsimais draugais ir kolegomis.

Antradienis ir trečiadienis buvo rimtesni – atvyko universiteto ir organizacijų atstovai ir abi dienos buvo praleistos klausantis pranešimų apie atvykusių studentų teises ir pareigas universitete ir fakultete bei apie KTU organizacijų siūlomas galimybes. Likusios savaitės dienos buvo paskirtos susipažinimui su KTU studentų miesteliu, Kaunu, žaidimams ir kelionei į Trakus bei Lietuvos sostinę Vilnių.

Susipažinus su apie 140 atvykusių studentų, pasidarė įdomu, kas juos paskatino pasirinkti Lietuvą ir KTU.  Pagal Erasmus+ programą atvažiavusi Aleksandra Panic iš Serbijos pasakojo: „Peržiūrėjus daugybę užsienio ir Lietuvos universitetų internetinių puslapių, KTU man patiko labiausiai, nes visa informacija buvo pateikta aiškiai ir paprastai, o ir moduliai geriausiai atitiko,“ – pasakojo A. Panic. Kitas studentas, Markus Gratzer iš Austrijos, nusprendė atvykti čia, nes jam patinka Šiaurės Europos šalys, o kadangi Lietuva nėra labai plačiai žinoma, jam pasidarė įdomu joje apsilankyti ir ištirti šią jam dar neatrastą šalį.