Nuo naujausio numerio viršelio žvelgianti atlikėja, nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos dalyvė Paula Valentaitė, daugeliui pažįstama tiesiog Paulos vardu, kviečia versti žurnalą ir skaityti įkvėpinančias istorijas. Jų šį kartą – apstu, o ką jau kalbėti ir apie visą būrį visiems gerai žinomų vardų.

Dainininkas, laidų vedėjas, žurnalistas Marijonas Mikutavičius, šmaikštusis radistas ir renginių vedėjas Rolandas Mackevičius, mokslininkas, verslininkas, kolekcininkas, filantropas, modernaus meno centro (MO muziejaus) įkūrėjas Viktoras Butkus, ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje pripažintas kardiochirurgas prof. Rimantas Benetis, bene garsiausias Lietuvos žurnalistas Edmmundas Jakilaitis, finansų specialistė Milda Dargužaitė, vienas garsiausių šalyje fotografas Gediminas Žilinskas, stilistė, socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino, garsus virtuvės šefas Martynas Meid, bei daugelį kitų savo srities profesionalų pasakos savo istorijas. Net neabejojame, kad jose rasi kažką, ką gali pritaikyti sau. O galbūt tai net taps įkvėpimo šaltiniu kažko imtis?

Kaip atrasti savo pašaukimą, kaip pasirinkti sau profesiją ar kaip nesuklysti papasakos motyvatorius Petras Petrauskas, verslininkas Darius Bagdžiūnas, filosofas Nerijus Milerius bei kiti patirties turintys specialistai.

Įdomių straipsnių ras ir tie, kas ketina pasirinkti lazerių fiziko, inžinerijos ar IT srities specialybes, ir tie, kurie nori tapti karininkais ar širdis labiau linksta prie socialinių mokslų specialybių.

Visus, kurie ketina apsilankyti Knygų mugėje, kviečiame nepasididžiuoti ir aplankyti žurnalo „Kuo būti“ stendą. Mus rasite 5-oje pagrindinėje salėje, stendo numeris – 5.d32. išduosime paslaptį, kad mugės metu įsigyti naujausią numerį bus galima su nuolaida.

Nenusiminkite tie, kurie šį savaitgalį dėl vienokių ar kitokių priežasčių, mugėje neapsilankysite. Naujausią numerį galite rasti visuose prekybos centruose, knygynuose ir spaudos kioskuose. Leiskite būti įkvėpti ir paskatinti, nes juk niekada nežinai, gal po kelių metų rašysime apie jūsų istoriją, pasiekimus ir patarimus būsimiems kolegoms?
 

Iki susimatymo Vilniaus knygų mugėje!