Šiais metais pranešimus skaitys knygos „Laimingi šunsnukiai“ autorius Alexas Monaco, KTU alumnas, įmonės „Nando“ plėtros ir pardavimų vadovas Justinas Taruška, seminarus ir konsultacijas siūlančios įmonės „Cross The Line“ įkūrėja Asta Mažeikienė, MB „Sveiki saldumynai“ savininkės Eglė Karpavičiūtė ir Eglė Petraitytė, politikas, TS-LKD partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis.

Pranešėjų sąraše taip pat puikuojasi tokie lektoriai, kaip: Daiva Šilienė, mokymų ir konsultacijų studijos „Interstela“ partnerė, karjeros konsultantė-lektorė, Benediktas Gylys, keliautojas, rašytojas, investuotojas, interneto verslininkas bei savo vardo paramos fondo įkūrėjas, Tomas Nemura, „Choco agency“ įkūrėjas, skaitmeninės rinkodaros specialistas, Žilvinas Butkevičius, verslininkas, lektorius ir asmeninio tobulėjimo treneris bei Lukas Yla, „CityBee“ marketingo vadovas.

Savaitgalis – asmeniniam tobulėjimui

VFSA atstovės Indrės Povilauskaitės teigimu, seminarų ciklas, tai ne tik geras savaitgalio praleidimo būdas, bet ir investicija į ateitį ir karjeros perspektyvas.

„Moksliniai tyrimai parodė, kad į savirealizaciją investuodami bent 10 proc., gauname 100 kartų didesnę investicinę grąžą. Tai reiškia, kad už kiekvieną eurą, kurį išleidžiame savo išsilavinimui, įgūdžiams tobulinti, mums grįžta bent 100 eurų“, – skaičiavo I. Povilauskaitė, atkreipdama dėmesį, kad seminarų ciklas „Veik. Valdyk. Vadovauk.’18“ yra visiškai nemokamas.

Žinių ir tobulėjimo svarbą geram vadovui, turinčiam nuosavą verslą ar jį dar tik kuriančiam, pabrėžia ir seminarų ciklo lektorė Eglė Karpavičiūtė, prekės ženklo „Skanu nu“ kūrėja ir verslo savininkė: „Žinios, pirmiausia, taupo mūsų laiką ir pinigus, nes išvengiame klaidų arba darome jų mažiau. Tokio tipo ir panašūs seminarai ugdo kritinį mąstymą bei formuoja požiūrį, padeda įvertinti būsimas tendencijas.“

Paklausta, kokias klaidas dažniausiai daro vadovai, jaunoji verslininkė įvardija negebėjimą įvertinti rezultato: „Tam, kad įkurtum nuosavą verslą, nereikia būti visų sričių profesionalu. Norint užtikrinti visų procesų sklandų veikimą ir įvertinti rezultato kokybę, užtenka suvokimo ir domėjimosi skirtingomis sritimis bei pasitikėjimo žmonėmis, kurie yra tavo komandoje.“

Geras patarimas – aukso vertės

JAV Silicio slėnyje įsikūrusio akseleratoriaus „The Alchemist Accelerator“ alumnas, įmonės „Chemcentras“ generalinis direktorius Justinas Taruška pažymi, kad žinių, gautų Universitete ne visada užtenka, pradėjus karjerą.

Praėjusiais metais kartu su kolegomis KTU Ekonomikos ir verslo fakultete (EVF) įkūrę unikalų studijų modulį „B2B pardavimai“, paskaitas studentams skaityti kviečia verslo atstovus iš tokių įmonių kaip „Deeper“, „Girteka“, „TMD partners“, „FL Technics“,  „Nando“ ir kitų.

Pasak J. Taruškos, teorija svarbi, kad suvoktume kaip veikia sistema, tačiau konkrečių atvejų analizė yra būtina sėkmės sąlyga: „Keletas gerų patarimų gali visą darbą padaryti už mus.“

Pašnekovas džiaugėsi, kad po šių paskaitų prie jo prieina ne vienas studentas, su kuriuo pabendravęs jis labai dažnai padeda surasti praktikos vietą ar suteikia vertingų patarimų. Nepraleisti gyvenime pasitaikančių progų ir teisingai valdyti žinias jis ragins ir seminarų ciklo „Veik. Valdyk. Vadovauk‘18“ metu, kur lektorius atsakys į visus dalyvių klausimus.

Galimybė pabendrauti su pranešėjais

Viena renginio organizatorių, EVF ekonomikos ir marketingo studijų studentė I. Povilauskaitė taip pat pažymi, kad dauguma verslo atstovų skeptiškai vertina jaunatvišką ekspresiją bei vidinę motyvaciją ir ne visuomet yra pasiryžę suteikti galimybę pakankamai žinių ir patirties neturinčiam jaunam specialistui.

„Nors technologijos kinta gana greitai, kaip ir kuriami įvairūs nauji darbo metodai, nereiškia, kad darbuotojai dirbs prasčiau – darbdaviui tereikia į mokymo procesą investuoti papildomų lėšų ir laiko“, – mano VFSA atstovė.

Jos įsitikinimu, seminarai – tai dar vienas būdas tobulėti, sužinoti daugiau ir dalintis gautomis žiniomis su kitais. Studijuodama, I. Povilauskaitė nepraleido nei vieno „Veik. Valdyk. Vadovauk.“ seminarų ciklo: „Šių mokymų laukiu visus metus ne tik dėl papildomos patirties ar tikėdamasi asmeniškai pabendrauti su renginio lektoriais, tačiau man kasmet smalsu: kuo šįkart mane nustebins pranešėjai.“

Apie tai, kaip sėkmingai suplanuoti savo karjerą, kokių veiksmų imtis ir kaip investuoti į savo žmogiškąjį kapitalą, kad jis pradėtų nešti pelną ir kurtų naudingą patirtį – kovo 24-25 d. KTU „Santakos“ slėnyje vyksiančiame seminarų cikle „Veik. Valdyk. Vadovauk.‘18“.

Būtina išankstinė registracija internetu: https://goo.gl/GTuqd7. Vietų skaičius ribotas.

Daugiau informacijos apie seminarų ciklą socialiniame tinkle „Facebook“: https://www.facebook.com/veik.valdyk.vadovauk/.