Vaida: “Atsiliepimai apie ERASMUS+ programą Londone tik patys geriausi. Stažuotės metu įgyvendinau visus savo motyvacinius lūkesčius. Praktikuodamasi virtuvėje supratau, kad gaminant maistą reikia išlikti ramiam, nepanikuoti ir tiesiog žaisti su laiku”

Dominykas: “Stažuotė Londone parodė kitokį požiūrį į darbą užsienyje, taip pat pamokė savarankiškumo ir bendravimo su įvairiausių tautybių žmonėmis. Smulkioje logistikos įmonėje mokėmės darbo organizavimo, atlikinėjome finansinę apskaitą ir mokėmės komandinio greito darbo sandėlyje. Turėjome laiko ir pabūti turistais, pasimėgauti Londono miesto grožiu”

Rokas: “Prieš stažuotę turėjau šiokį tokį jaudulį dėl savarankiško gyvenimo svetimoje šalyje, tarp svetimų žmonių, darbo patirties kurios visiškai neturėjau. Bet buvau pasitiktas labai svetingų bendradarbių ir vietinių gyventojų, pramokau ne tik savo profesijos, bet ir kaip bendrauti su žmonėmis, savarankiškumo. Važiuoti tikrai rekomenduočiau visiems!”

Dima: “Pradžia buvo nelabai. Galvojau, kad patekau ne į savo kompaniją ir nelabai turėsiu su kuo bendrauti. Bet gavosi taip, kad visi labai susibendravome ir tapom maža šeimynėle. Atvykęs pirmą dieną į darbą supratau, kad viskas yra labai gerai. Kolegos draugiški, padedantys, išklausantys ir rūpestingi. Pats restoranas buvo labai gražus ir jaukus, tai sakau kaip darbuotojas ir taip sakyčiau jeigu būčiau klientas. Londonas yra pasakiškai gražus, nuostabus, kupinas gyvenimiškų naujovių, bei kas dieną vis naujesnių įspūdžių. Trumpai viską tariant, galiu pasakyti, kad ši stažuotė man be galo patiko, aš labai džiaugiuosi, kad man pavyko išvykti ir visada šį laikotarpį prisiminsiu su šypsena veide”

Modestas: “Stažuotė buvo puiki. Man labai patiko darbo aplinka ir patys žmonės, kurie su manimi dirbo ir mane mokė. Stažuotėje išmokau ir sužinojau dar daugiau apie sandėliavimą, vykdomus įmonės procesus, supratau kaip įmonėje veikia prekių judėjimas, koks ryšys turi būti tarp kliento ir pardavėjo. Išmokau kaip tinkamai turi būti sandėliuojamos įvairių rūšių prekės pagal galiojimo terminą ir pagal prekių skyrių. Taip pat aplankiau įspūdingiausias Londono vietas, paragavau angliškos virtuvės skonio. Pažinau daug naujų žmonių bei užmezgiau naujų ryšių. Drąsiai sakau, kad ši stažuotė padės dar labiau tobulėti bei kopti link karjeros aukštumų :)”

Raimedas: “Stažuotė Londone buvo nepakartojama. Dirbau restorane “Cucina”. Įgijau labai pravarčios praktikos profesinėje srityje, sužinojau daug naujų dalykų. Susipažinau su įmonės veikla, finansais bei tiekėjais. Visas mokykloje įgytas teorines žinias puikiai galėjau pritaikyti praktinėje veikloje. Darbas tarptautinėje komandoje patobulino anglų kalbos žinias.   Taip pat teko dirbti bei susipažinti su įmonės dokumentais. Grįžęs drąsiai galiu teigti, kad restoranų verslą išnagrinėjau nuodugniai, išbandžiau save beveik kiekvienose pareigose. Gyvendamas Londone domėjausi Didžiosios Britanijos socialiniu bei kultūriniu gyvenimu. Aplankiau daugybę lankytinų vietų, muziejų, parkų, bažnyčių. Pagerinau  žinias apie šalies istoriją. Visas mėnuo Londone buvo kaip savęs išbandymas, atradimas. Kiekvieną dieną manęs laukdavo kas nors naujo, dar nežinomo. Visus išbandymus nugalėjau ir be galo džiaugiuosi, kad teko išvykti į šią stažuotę ir tiek daug iš jos pasisemti bei taip puikiai praleisti laiką”