Pasak LSU studijų prorektorės doc. dr. Jūratės Požėrienės, būsimiesiems studentams nereikėtų nerimauti – šiemet planuojantieji studijuoti LSU galės rinktis visas bakalauro ir magistrantūros studijų programas.

„Džiugu, kad po universitetų kreipimosi į SKVC bei Švietimo ir mokslo ministerija atliko pakartotinį studijų krypčių vertinimą atsižvelgiant į 2017 metų LSU mokslinius rodiklius ir akreditavo visas Universiteto vykdomas studijų programas. Šis sprendimas galioja iki reguliaraus vertinimo ir akreditavimo tvarkos aprašo patvirtinimo ir įsigaliojimo. Beje, Universiteto studijų programas puikiai įvertino ir tarptautiniai ekspertai“, – teigė prorektorė J. Požėrienė.

Būsimiesiems studentams rūpi, ar universitetų tinklo pertvarka, galimas institucijų jungimas nesunaikintų jų pasirinktų LSU studijų programų, o įstojus į Universitetą bus galima sėkmingai jas baigti. „Kokie bebūtų Kauno universitetų ateities scenarijai, įstojusiesiems į LSU bus užtikrinta teisė baigti savo studijų programą“,– teigė laikinoji LSU rektorė doc. dr. Diana Rėklaitienė.

Portalas kurstoti.lt primena, kad LSU galima rinktis aštuonias bakalauro ir dešimt magistrantūros studijų programų.