Kviečiame susipažinti su naująja MKSA taryba. Jie ateina su naujais iššūkiais bei siekiais.

 

Karolina

Naujos pareigos, naujos ir atsakomybės, tačiau visada džiaugiasi, jog gali išbandyti veiklas kurios duoda daug naujos patirties. Ji sako, kad esame viena didelė šeima ir reikia branginti laiką kartu!

Mantvydas

Tai yra naujas iššūkis mano gyvenime, noras atrasti save yra stipresnis už baimes. Mano jog žmonių išmintis proporcinga jų patirčiai.
 

Silvija

Ji sako, kad kiekviena diena naujoje šeimoje vis brangesnė nes laikas žmogui duotas tam, kad žengtum tolyn o ne stovėtumei vietoje, noras padėti kitam yra didžiausia vertybė.

Gintaras

Atrasti save nėra lengva, kai kurie tai daro visą savo gyvenimą. Jis mano, kad daug geriau žinoti jog išdrįsęs siekti savo svajonių, gali pakeisti ne tik savo, bet ir kitų ateitį. Surizikuok!

Ugnė

Kiekvienas turi būti išgirstas, suprastas ir užsidegęs padaryti rytojų geresniu todėl manau, jog visų pirma pati turiu degti savo idėjomis ir siekiais!

Viktoras

Mano, kad geroji savybė komandiniame darbe yra atkaklumas – tai nereiškia, kad visur reikia naudoti tą pačią taktiką. Jis vertina naujas idėjas ir į galimybes žiūri kitu kampu.

 

MKSA informacija

Rasos Kaškonaitės fotografijos