Smulkiojo verslo paslaugų organizatoriaus specialybės mokiniai turi visavertes galimybes pasiekti žinojimo aukštumas ir gebėti tai pritaikyti praktikoje, nes ugdymo procese yra taikomas tiesioginis sąlytis su verslu kuriant Mokinių Mokomąsias Bendroves ir dalyvaujant praktinio mokymo firmos „Vigora“ veikloje

Mokytojai pasižymi profesionalumu, todėl kiekviena teorinė pamoka yra pravedama aukštu profesiniu lygiu ir kiekvieną besimokantį pasiekia „išgrynintos“ žinios.

Kadangi mūsų gyvenimas bėga labai skubriu tempu, todėl kiekviena pasyviai praleista diena kainuoja tai, kad nuskubėjusią į priekį visuomenę teks vytis visus metus. Mokytojai stengiasi, kad kiekviena diena būtų turtinga žinių ir žinojimo.

Mokiniai mokykloje visais įmanomais būdais yra globojami ir ugdomi kaip asmenybės.

Mes sugebame jauną žmogų išmokyti savo darbą atlikti profesionaliai, taip pat nepamiršdami puoselėti bei tobulinti psichologinį mikroklimatą visoje mokykloje, kad kiekvienam mokiniui būtų jauku ir psichologiškai patogu.

Profesionalumas bus nepasiekiamas, jei nebus suderintos teorijos ir praktikos darnus „žingsnis“. Mūsų mokykloje darbo tvarkaraščiai yra sudaromi taip, kad pirmiausia mokiniai yra mokomi teorijos ir vėliau specialybės pradmenis gali panaudoti praktinėje veikloje. Dera pastebėti, kad parduotuvių vadovai nelieka abejingi ugdomam mokinių profesionalumui (mokiniams yra siūlomos darbo vietos). Taip mūsų smulkiojo verslo organizatoriai tampa konkurencingi darbo rinkoje, o tai ir yra visų mūsų siekiamybė.`