Pamokos mokykloje padės įgyti verslo praktikai svarbių žinių, lyderio gebėjimų, suprasti socialiai atsakingo verslo kūrimo ir valdymo principus, darbo organizavimo, finansinės apskaitos, vadybos, marketingo subtilybių.

Mokydamasis mūsų mokykloje dalyvausi projektuose, susitikimuose su būsimais darbdaviais ir verslininkais. Domėsiesi ne tik Lietuvos, bet ir Pasaulio verslo tendencijomis ir naujovėmis. Mokysiesi bendrauti ir bendradarbiauti, priimti įprastus ir netradicinius sprendimus įvairiuose verslo situacijose.

Mokyklos mokytojai domisi mokinių pomėgiais, laisvalaikiu, turimomis žiniomis, kylančiais klausimais ir formaliojo ir neformaliojo ugdymo metu leidžia mokiniams išbandyti savo jėgas dominuojančioje srityje. Įtraukdami mokyklos bendruomenę bei mokinių tėvus mokytojai rengia įvairius renginius mokykloje kuriuose Jūs galėsite pademonstruoti savo gebėjimus bei kūrybiškumą.

Pamokų metu mokytojai visapusiškai palaikys jūsų nuomonę, nekritikuos ir gerbs Jūsų pasirinkimą. Mokydami daug dėmesio skirs Jūsų pojūčiams, susies naują informaciją su jau turima. Mes sukuriame jaunimui įdomią ir kūrybišką aplinką mokykloje kur kiekvienas iš Jūsų užaugs ir atsiskleis kaip atsakingas, jautrus, visuomeniškas Lietuvos verslininkas.