Pasakodama apie Vilniaus kolegijos Sveikatos priežiūros fakultete praleistus studijų metus Justina pabrėžia, kad čia mokoma ne tik teorinių dalykų, bet ir organizuojama daug praktinių užsiėmimų, per kuriuos studentai mokosi nustatyti odos ir nagų problemas, išsiaiškinti galimas jų atsiradimo priežastis, parengti kosmetologinės priežiūros planus ir atlikti įvairias veido bei kūno odos priežiūros procedūras, manikiūrą, pedikiūrą ir makiažą. Per užsiėmimus įgytus gebėjimus būsimieji kosmetologijos specialistai tobulina praktikų metu.

„Kadangi visada žinojau, ko noriu, ir esu smalsi, studijų metais mokiausi ne tik per paskaitas, stengdamasi viską išmokti ir atlikti kuo geriau, bet ir daug dirbau savarankiškai: skaičiau profesinę literatūrą, lankiau kosmetologams skirtus seminarus, nuolat tobulinausi įvairiuose mokymuose. Studijuodama supratau, kad kosmetologija – tai sritis, kuri labai sparčiai žengia į priekį, todėl šios srities specialistai negali nustoti tobulėti. Be to, jie turi gebėti kritiškai mąstyti ir priimti sprendimus. Tai mane dar labiau sužavėjo bei paskatino dar uoliau dirbti“, – savo mintimis apie studijas dalijasi mergina.

Pasak Justinos, visos studijų metais įgytos žinios ir gebėjimai jai padėjo ir rengiant profesinio bakalauro baigiamąjį projektą, kurį apgynė labai gerai. „Tai buvo mano pirmasis žingsnis svajonių darbo link. Po baigiamųjų projektų gynimo buvau pastebėta, todėl iš karto po studijų gavau pasiūlymą dirbti sparčiai tobulėjančioje klinikoje „ODA“, kur šiuo metu sėkmingai dirbu“, – sako ji.

Anot merginos, ji yra patenkinta, kad pateko į puikų kolektyvą bei gali dirbti širdžiai mielą darbą, nes gera matyti laimingus klientų veidus ir pasiekti puikių darbo rezultatų.