Vienintelė Rytų Aukštaitijos regiono aukštoji mokykla – Utenos kolegija rengia specialistus, atsižvelgdama į regiono specifiką, darbo rinkos situaciją ir darbdavių poreikį, todėl absolventams nėra didelių problemų įsidarbinat, o dažnas savo profesinę veiklą pradeda dar studijų laikotarpiu.

Jei norite greičiau tapti savarankiškais, studijos Utenos kolegijoje - kaip tik Jums. Studentai paskaitų metu įgytas žinias įtvirtina dalyvaudami įvairiose konferencijose, seminaruose ir konkursuose, kolegijoje veikiančiose imitacinėse bendrovėse bei įmonėse ir organizacijose atlieka praktiką. Taigi per 3 studijų metus įgyjamas aukštojo mokslo diplomas ir įgūdžiai, leidžiantys iš karto dirbti konkrečioje darbo vietoje.

Praėjusių metų Maisto produktų technologijos studijų programos absolventas Vidas Čeplinskas,  UAB ,,Rokiškio pieno gamyba“ meistras, dirbti pagal specialybę pradėjo dar studijuodamas. ,,Geri buvo metai, - prisimena studijas Vidas. – Atėjome į kolegiją ,,netašyti“, ,,žali“ jaunuoliai, o išėjome nešini  žinių, įgūdžių ir  įvairios patirties bagažą“. Vienas iš didžiausių jo pasiekimų buvo I-osios vietos laimėjimas tarptautiniame konkurse ,,Maisto technologas“, kuriame dalyvavo besimokydamas paskutiniame kurse. Įsitvirtinti darbo rinkoje pasisekė ir kitiems komandos nariams – Tautvydas Kamsiukas dirba Utenos alaus darykloje, o dar tebestudijuojanti Miglė Karnackaitė - UAB ,,Rokiškio pieno gamyba“ laboratorijoje. Absolventas Vidas Čeplinskas džiaugiasi, kad pasirinko ir įdomią, ir paklausią regione, kur išvystyta maisto pramonė,  specialybę, bei nedvejodamas rekomenduotų ją ir kitiems.

Pagrindinėje nuotraukoje: Praėjusių metų konkurso ,,Maisto technologas" nugalėtojai jau dirba pagal specialybę.

***

Informacija apie priėmimo į Utenos kolegiją procedūras bei datas skelbiama Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti svetainėje www.lamabpo ir Utenos kolegijos svetainėje www.utenos-kolegija.lt

Daugiau informacijos:

Dokumentų priėmimo tarnyba, Utenos kolegija, Maironio g. 7, LT-28142 Utena,   tel. 8 687 82 516; el. p. priemimas@utenos-kolegija.lt

Aplankykite mus ir tapkite draugais Facebook