„Buvo ir lengvesnių, ir sunkesnių akimirkų, bet niekada nebuvo nuobodu ar nenaudinga“, – įspūdžiais dalijasi antrakursis Mantas Viruišis, nė dienos nedvejojęs dėl savo pasirinkimo. „Ryšių su visuomene specialistui būtina įgyti kuo tvirtesnį ir įvairiapusį pagrindą, kad būtų galima ne tik augti kaip profesionalui, bet ir kurti pridėtinę vertę sau, darbuotojams, įmonei, klientui ir visuomenei. Atrandant „win-win“ situacijas galima tapti pageidaujamu darbuotoju rinkoje ir sėkmingai projektuoti savo karjeros kelią toliau“, – sako I. Bartkienė.

Ryšių su visuomene studijų programos dėstytojai – patyrę akademinės bendruomenės lektoriai: Komunikacijos agentūros „Bosanova“ vadovas Kristinas Taukačikas, žurnalistikos ir darniosios plėtros komunikacijos specialistas Mantas Krasauskas ir kiti. Patirtimi su studentais paskaitose taip pat dalijasi ir kviestiniai lektoriai – profesionalai. Vienas iš jų – ilgametis žurnalistas, ryšių su visuomene ekspertas ir nuomonės lyderystės treneris Arūnas Armalis.

Jeigu esi komunikabilus, kūrybingas, ir svajoji analizuoti bei tirti žiniasklaidos, ryšių su visuomene procesus – rinkis RYŠIŲ SU VISUOMENE studijų programą Vilniaus kolegijoje. Anot A. Armalio, „ryšiai su visuomene tam tikra prasme panašūs į greitojo reagavimo pajėgas – negali vėluoti, nes reikia žaibiškų ir tikslių sprendimų, o labai dažnai būtina padaryti ir daugiau negu atrodo, jog būtų įmanoma.“ Jei mėgsti iššūkius – ši studijų programa kaip tik Tau!