Svarbu atkreipti dėmesį, kad į savo prašymą įterpti studijų programas, kurioms reikia stojamųjų egzaminų arba motyvacijos vertinimo, galima likus ne mažiau kaip 24 val. iki stojamojo egzamino. Todėl, mielas abituriente, nepalik visko paskutinei minutei ir darbą atlik iš anksto ir laiku.

Į prašymą įtraukus pageidavimą studijuoti, kuriam reikalingi stojamieji egzaminai ar motyvacijos vertinimas, puslapio viršuje atsiranda paraginimas apsilankyti skiltyje „Stojamieji egzaminai". Joje pateikiami paskirtųjų stojamųjų egzaminų, testų bei motyvacijos vertinimo tvarkaraščiai. Paskirta arba pasirinkta stojamojo egzamino data bei vieta galioja kaip registracija atitinkamam egzaminui. Visi šioje skiltyje matomi egzaminai yra privalomi stojančiajam.

Stojamųjų egzaminų ir testų sąrašą galite rasti čia. Taip pat pateikiame motyvacinio vertinimo tvarkaraštį. Stojamieji egzaminai ir motyvaciniai vertinimai bus vykdomi nuo birželio 18 d. iki liepos 10 d.

Stojamųjų egzaminų aprašus galima rasti universiteto svetainėse arba LAMA BPO svetainėje.

Stojantieji turi išlaikyti visus stojamuosius egzaminus, kuriuos priskiria informacinė sistema, o jei jau taip nutiks, kad nepasiseks arba iš viso nebus laikomas egzaminas ar motyvacinis vertinimas, tuomet prarandama galimybė dalyvauti priėmimo konkurse į studijų programą!

Natūralu, kad ir šiais metais pasitaikys atvejų, kuomet dėl ligos ar kitos ypač svarbios priežasties abiturientai, kurie užsiregistravo, negalės sudalyvauti pagrindinėje stojamųjų egzaminų sesijoje, todėl jiems yra numatyta papildomą stojamųjų egzaminų sesiją. Visos datos yra pateikiamos tvarkaraštyje.