Renginyje buvo galima išvysti jaunųjų dizainerių sukurtas drabužių kolekcijas, tarp kurių laukė ir vienas netikėtumas.

Ar kada nors teko girdėti kalbantį drabužį?... O jį prakalbinti sugebėjo Utenos kolegojos studentai, išradingai derindami kūrybą su moderniomis technologijomis.

Aprangos dizaino ir technologijos II kurso studentės Rasa Palubinskaitė ir Dominyka Gaškaitė sukūrė kolekciją „Lietuviška vasara”. Lietuvos spalvų kolekciją galima prakalbinti išmaniaisiais įrenginiais nuskaičius ant suknelių esančias aplikacijas – QR kodus – buvo galima išgirsti nuostabius eilėraščius apie Lietuvą.

Taip pat antrakursė studentė Ieva Adamavičiūtė sukūrė kolekciją ,,Kunigaikščio sapnas“ (nuotraukoje). Autorei idėją įgyvendinti padėjo jos bendrakursė Miglė Musteikytė. Ievos įkvėpimo šaltinis - legenda apie Gedimino sapną, kurio atmosferą perteikti ir mistinius veikėjus įkūnyti savo kolekcijoje norėjo autorė. Lietuviškumo žinią šioje kolekcijoje skleidžia ne tik formos ir spalvos, bet ir taip pat panaudotos modernios technologijos: nuskaičius išmaniuoju telefonu aplikacijas - QR kodus pasigirsta eilės.

Dariaus Maračinsko nuotraukose Kolekcijų pristatymas.

***

Informacija apie priėmimo į Utenos kolegiją procedūras bei datas skelbiama Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti svetainėje www.lamabpo ir Utenos kolegijos svetainėje www.utenos-kolegija.lt

Daugiau informacijos:

Dokumentų priėmimo tarnyba, Utenos kolegija, Maironio g. 7, LT-28142 Utena,   tel. 8 687 82 516; el. p. priemimas@utenos-kolegija.lt

Aplankykite mus ir tapkite draugais Facebook