Primename, kad prekybos vietose jau galima rasti naujausią žurnalo „Kur stoti“ numerį, kuriame apstu informacijos apie stojimą, konkursinį balą ir panašios informacijos, aktualios abiturientams.

II egzamino dalyje kandidatai turės atlikti muzikinės klausos testą, muzikos istorijos testą, o po 35 min. pertraukos – muzikinio mąstymo testą.

Egzaminas bus išlaikytas tik tada, kai bus išlaikytos abi jo dalys, t. y. už kūrybinę užduotį ir dalį raštu kandidatas bus surinkęs ne mažiau kaip po 31 proc. galimų taškų.

Siūlome susipažinti su muzikologijos II dalies mokyklinio brandos egzamino vykdymo reikalavimais, skirtais muzikinės klausos testui, muzikos istorijos testui, muzikinio mąstymo testui. Juos dalyko brandos egzamino vykdymo dieną egzaminui prasidedant kandidatams primins ir egzamino vykdytojai.

Šiais metais abiturientų dar laukia po savaitės vyksiantis istorijos valstybinis egzaminas, kuris dvyliktokų lauks 18 dieną. Egzaminų maratoną 2018 metais užbaigs geografijos ir chemijos valstybiniai egzaminai.

Primename, kad nuo birželio pirmosios abiturientai gali teikti prašymus studijuoti aukštojoje mokykloje. Kviečiame visus abiturientus pasimatuoti vieną ar kitą norimą studijų programą, pasinaudojant konkursinio balo skaičiuokle.