„Tai viena pačių geriausių specialybių tau, nes čia kiekviena diena skirtinga, kiekvieną dieną kažko naujo išmoksti, tiesiog nestovi vietoje“, – apie savo studijas kalba LSMU akušerijos studentė Aurelija Ruzgaitė. 

Akušeriai prižiūri ir konsultuoja moteris prieš nėštumą ir nėštumo metu, priima gimdymą, prižiūri moterį ir naujagimį, šviečia visuomenę apie šeimos planavimą. Studijų programa patraukli dėl modulinio mokymo, teorijos mokomasi 50 proc. studijų laiko, kita dalis studijų vyksta klinikinėje aplinkoje.

„Dabar tikrai jaučiuosi savo vėžėse, jaučiu, kad ši specialybė tarsi sukurta man, kadangi nuo seno patiko rūpintis kitais, o čia netgi dviem gyvybėm. Tai – labai atsakinga ir labai jautri specialybė“, – teigia Ieva Paulauskytė, kuri LSMU taip pat studijuoja akušeriją. 

Baigę bakalauro studijų programą galėsite dirbti akušeriais savarankiškai ir sveikatos priežiūros specialistų komandoje, šeimos klinikose, ligoninių skyriuose, gimdymo namuose.

Pasak studentės Aurelijos, toks darbas pilnas euforijos ir džiugesio – to tiesiog neįmanoma apsakyti paprastais žodžiais. „Jei pasiryžtate dirbti, rūpintis kitais, moterimi, jos naujagimiu, tada ši specialybė tikrai yra šventa, stebuklinga. Jums tikrai seksis, jei tik būsite motyvuoti“, – Aurelijai antrina studentė Ieva.

Plačiau apie studijų programą:

http://www.lsmuni.lt/lt/stojantiesiems/bakalauro-studijos/akuserija/

Daugiau informacijos apie priėmimą į LSMU:

http://www.lsmuni.lt/lt/stojantiesiems/priemimo-taisykles/