Įvaizdžio dizainas – studijų programa, kurią vykdo Šv. Ignaco Lojolos kolegija. Tai labai įdomi, plati ir perspektyvi studijų programa, o specialistų poreikis ir populiarumas jaučiamas itin stipriai.

Kaip ir visame pasaulyje, taip ir Lietuvoje labai daug dėmesio skiriama individualumui, savitam stiliui, išskirtinumui. Padaryti taip, kad kiekvienas jaustųsi gerai ir atrodytų gražiai nelengva užduotis, kuri tenka savo srities profesionalams – įvaizdžio dizaineriams.

Pati studijų programa yra orientuota į asmens įvaizdžio kūrimą pagal dvi kryptis – dalykinę ir pramoginę“ – teigia Kolegijos direktorius dr. Aivaras Anužis.

Studentas, baigęs šią studijų programą geba sukurti vientisą asmens arba kliento įvaizdį: sugeba tiek parinkti šukuoseną, tiek makiažą, tiek rūbą. Labai svarbu tai, kad kuriant įvaizdį reikia prisiderinti prie asmens arba kliento vertybinių nuostatų, nenusižengti joms ir „neperlenkti lazdos“.

Pasirinkusieji dizainerio duoną tikina, kad dirbant šioje srityje nepakanka turėti gerą skonį, norėdami profesionaliai kurti ir įgyvendinti idėjas, jie turi išmokti analizuoti įvairius stilius, sekti mados tendencijas, susipažinti su aprangos dizaino principais, turėti kirpėjo įgūdžių, išmanyti kosmetikos technologijas ir galiausiai suvokti žmogaus įvaizdžio visumą.

Darbo rinka įvaizdžio specialistams yra gana plati, galimybės dirbti yra ne vienoje srityje ir kiekvienoje iš jų darbo specifika skiriasi. Vienoks darbas yra dirbant su individualiu klientu, visai kitoks reklamos srityje, dar kitoks – su politikos lyderiais ir pan. Svarbu, kad specialistas atrastų ir realizuotų save toje srityje, kuri jam labiausiai patinka.