Studijų programa vykdoma kartu su Porto politechnikos institutu ir Estijos verslininkystės taikomųjų mokslų universitetu. Studijos prasideda nuo tikro iššūkio – kūrybiškumo stovyklos „Creativity Camp“, kurioje komandos, sudarytos iš įvairių šalių studentų, visą parą sprendžia realių įmonių realias užduotis. Pirmaisiais studijų metais studentai mokosi Vilniaus kolegijoje, antraisiais metais – Portugalijoje, o praktiką atlieka Estijoje – sėkmingai veiklą vykdančiose tarptautinėse kompanijose.

Baigusieji šią studijų programą geba organizuoti įmonės darbuotojų kūrybišką individualų ir grupinį darbą,  gali kurti ir sėkmingai plėtoti verslą, produktus ar paslaugas.

Įdomu, ką apie savo studijas pasakoja Kūrybiškumo ir verslo inovacijų programos absolventai? „Į studijas „įšokau“ ieškodamas nestandartinių dalykų, – sako Ignas Bendoravičius. – Ir įgijau vien teigiamų dalykų – pasisėmiau naudingos patirties, atradau naujų draugų, daug keliavau ir pajutau laisvę būti savimi. To man ir reikėjo, kad būčiau toks, koks esu dabar. Siekiu karjeros „Wisdom Events Lietuva“: kasdien bendrauju su didelių įmonių vadovais, susitinku su partneriais užsienyje, siekiu gerų rezultatų ir džiaugiuosi  pasiekimais – esu vienas geriausių pardavimo specialistų šioje tarptautinėje įmonėje. Matyt, todėl, kad stengiuosi neužsibūti komforto zonoje – išmokau rizikuoti, bandyti ir kūrybiškai dirbti!“

Kūrybiškumo mokymus, paremtus „Creative Platform“ metodika, šiais studijų metais išbandė ir jos veiksmingumu įsitikino ne tik minėtos studijų programos studentai, bet ir Lietuvos komunikacijos asociacijos nariai, Lietuvos teismų komunikacijos specialistai, Personalo valdymo profesionalų asociacijos nariai, kelių Lietuvos mokyklų moksleiviai ir mokytojai. Vadovaujami Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakulteto dekanės Danutės Rasimavičienės ir Verslo inovacijų katedros vedėjos Nidos Mačerauskienės per trijų valandų idėjų generavimo sesiją dalyviai galėjo išlaisvinti savyje slypintį kūrybiškumą.

Kūrybiškumo ir verslo inovacijų studijų programa siekiama parengti kvalifikuotus verslo specialistus, gebančius organizuoti idėjų generavimo sesijas, kurti nestandartines idėjas, teikti kūrybiškus sprendimus ir skatinti organizacijos plėtrą taikant šiuolaikinę kūrybiškumo ugdymo metodiką. Inovatyvumas ir kūrybiškumas yra pastebimai kertinė šiuolaikinių įmonių sėkmės priežastis. Štai kodėl mumyse minėtos savybės neturi „miegoti“.