„Forbes“ žurnalas kiekvienais metais sudaro turtingiausių sąrašą, o salary.com sudarė TOP 10, kuriame puikuojasi milijardieriai. Tik maža smulkmena. Visi jie nebaigė universiteto ir savo laikais buvo iš jo pašalinti. Tiksliau tariant, šie asmenys būdami jauni, negavo jokio aukštojo išsilavinimo. Taip, kai kurie vėliau gavo įvairius akademinius titulus įvairiuose universitetuose, bet  tai labiau jau atspindi prestižą: kiekvienas universitetas nori puikuotis, kad jų įvertinimą gavo gerai žinomas asmuo.

Bill‘as Gates‘as (turtas yra vertinamas 92.5 milijardais JAV dolerių, praturtėjimo šaltinis – „Microsoft“, buvo pašalintas iš Harvardo universiteto).

Mark‘as Zuckerberg‘as (turtas yra vertinamas 74.4 milijardais JAV dolerių, praturtėjimo šaltinis – „Facebook“, buvo pašalintas iš Harvardo universiteto).

Larry‘is Ellison‘as (turtas yra vertinamas 54.2 milijardais JAV dolerių, praturtėjimo šaltinis – „Oracle“, kompiuterinės sistemos, buvo pašalintas iš Čikagos universiteto ir Ilinojaus valstijos universiteto.

Sheldon‘as Adelson‘as (turtas yra vertinamas 42.3 milijardais JAV dolerių, praturėjimo šaltinis – „Las Vegas Sands“, kazino imperija, buvo pašalintas iš Niujorko miesto koledžo).

Francois Pinault‘as (turtas yra vertinamas 32.8 milijardais JAV dolerių, praturėjimo šaltinis – prabangos prekės „Luxury Goods“, buvo pašalintas iš vidurinės mokyklos).

Li Ka-Shing (turtas yra vertinamas 32.6 milijardais JAV dolerių, praturtėjimo šaltinis – „CK Hutchinson Holdings“, buvo pašalintas iš vidurinės mokyklos).

Michael‘as Dell‘as (turtas yra vertinamas 23.6 milijardais JAV dolerių, praturtėjimo šaltinis – „Dell Computers“, buvo pašalintas iš Teksaso universiteto Ostine).

 Thomas Peterffy (turtas yra vertinamas 21.6 milijardais JAV dolerių, praturtėjimo šaltinis – „Discount Brokerage“, buvo pašalintas iš Niujorko universiteto).

Paul‘as Allen‘as (turtas yra vertinamas 20 milijardais JAV dolerių, praturtėjimo šaltinis – „Microsoft and Investments“, buvo pašalintas iš Vašingtono valstijos universiteto).

Harold‘as Hamm‘as (turtas yra vertinamas 18.9 milijardais JAV dolerių, praturtėjimo šaltinis – nafta ir kiti ištekliai, buvo pašalintas iš vidurinės mokyklos).