Mano sėkmės istorija prasidėjo aktyviai veikiančioje Studentų atstovybėje, kur galėjau tobulėti dalyvaudama įvairiuose mokymuose, Erasmus+ mainų programoje,  vykdydama projektus bei atstovaudama Utenos kolegijai ne tik vietiniu, nacionaliniu, bet ir tarptautiniu mastu. Aktyvus dalyvavimas popaskaitinėje veikloje tikrai netrukdė studijoms.

Baigusi kolegiją, visąlaik ilgėjausi tos aktyvios veiklos, kuomet kupini idėjų galėdavome įgyvendinti įdomius projektus. Šis noras išsipildė pradėjus dirbti Atviroje jaunimo erdvėje, kur vyksta įvairiausios komandinės veiklos – pradedant maisto gaminimu, baigiant naktiniais žygiais. Savo darbe galėjau pritaikyti ir paskaitų metu įgytas žinias, ir studentiško gyvenimo patirtį. O šiuo metu dirbu Vilniuje,  vadovų paieškos komapnijoje ,,AIMS International Lietuva".

Džiaugiuosi, kad išlaikėme ryšį su  studijų laikotarpio draugais, tas stiprus kolegijos absolventų ryšys rodo, kad Utenos kolegija - tai ne tik švietimo įstaiga, bet ir viena didelė, draugiška šeima.

***

Informacija apie priėmimo į Utenos kolegiją procedūras bei datas skelbiama Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti svetainėje www.lamabpo ir Utenos kolegijos svetainėje www.utenos-kolegija.lt

Daugiau informacijos:

Dokumentų priėmimo tarnyba, Utenos kolegija, Maironio g. 7, LT-28142 Utena,   tel. 8 687 82 516; el. p. priemimas@utenos-kolegija.lt

Aplankykite mus ir tapkite draugais Facebook