Pažintis su įmone ar įstaiga prasideda nuo jos administratoriaus. Įmonių ir įstaigų administravimas – šiuolaikiška studijų programa, rengianti administratorius, kurie geba tvarkyti įmonių ir įstaigų dokumentus, bendrauti su klientais, formuoti įmonės įvaizdį ir koordinuoti jos veiklą, valdyti informaciją, vadovauti personalui.

Ši studijų programa labiausiai tinka žmonėms, mėgstantiems bendrauti, organizuoti ir kurti.Galima pasirinkti studijų pakraipą: vystyti specialiąsias viešųjų ryšių valdymo arba žmonių išteklių vadybos kompetencijas. Studijos vykdomos tiek nuolatine, tiek ištęstine forma.

Studijų Šiaulių valstybinėje kolegijoje privalumas – kelios skirtingos praktikos, leidžiančios Įmonių ir įstaigų administravimo studijų programos studentams geriau pažinti savo gebėjimus ir pasirinkti sritį, kurioje labiausiai norėtų dirbti.

Orientuojamasi ne tik į plačių vadybinių kompetencijų ugdymą, bet ir siekiama kuo daugiau dėmesio sutelkti į personalo valdymo kompetencijas. Programa išsiskiria savo tarpkryptiškumu, tarptautiškumu, siekiu ugdyti gebėjimą būti lyderiu. Studentams sudaryta  nauja galimybė tobulinti profesinės užsienio kalbos įgūdžius, nes keli dalykai dėstomi anglų kalba.

Absolventai dirba padalinių vadovais, vadovų asistentais, vadybininkais, personalo, archyvo specialistais, sekretoriais-referentais įvairiose įstaigose ir įmonėse.

Nori sužinoti daugiau? Apsilankyk aukštosios mokyklos interneto svetainėje www.svako.lt.

Stojančiųjų konsultavimas:

el. paštu priemimas@svako.lt

tel. (8 41) 52 37 69, (8 41) 52 50 51, mob. 8 615 97 114

Šiaulių valstybinės kolegijos Centriniai rūmai, Aušros al. 40

Dirbame kasdien 9–16 val., išskyrus savaitgalius ir švenčių dienas, be pietų pertraukos.