Šįmet šiuo laikotarpiu prie Utenos kolegijos studentų būrio prijungė 242 stojantieji (pernai – 225).

Dėkojame naujiems studentams už pasitikėjimą – Jūsų pasirinkimas yra didelis kolegijos veiklos įvertinimas ir įpareigojimas, kad visi studijų lūkesčiai išsipildytų.

Nuo rugpjūčio 1 d. 12 val. vyksta antrasis LAMA BPO pagrindinio priėmimo į Utenos kolegiją etapas. Pageidaujantys jame dalyvauti savo ketinimą turi pažymėti Bendrojo priėmimo informacinėje sistemoje. Antrajame etape galios tas pats įregistruotas prašymas, todėl šiame etape galės dalyvauti tik tie, kurie savo prašymus registravo pirmajame etape.

Šiame etape stojantieji galės atnaujinti savo prašymą iki rugpjūčio 3 d. 16 val. keisdami pirmojo etapo prašyme nurodytų pageidavimų eiliškumą, išbraukdami nereikalingus pageidavimus arba įrašydami naujų, bet tik į valstybės nefinansuojamą vietą. Šio etapo rezultatus stojantieji sužinos rugpjūčio 7 d. iki 12 valandos.

Visa informacija apie priėmimą  ir II-ojo etapų prašymų koregavimas www.lamabpo.lt

Sutarčių su Utenos kolegija pasirašymas vyks rugpjūčio 8-9 dienomis iki 17.00 val.

Jei kyla klausimų ar neaiškumų pildant prašymą, maloniai kviečiame atvykti į Utenos kolegijos Dokumentų priėmimo tarnybą (Maironio g. 7, 15 kab.) arba pasiteirauti šiais telefonais: 8 687 82 516, 8 677 95 978.

Taip pat primename, kad į laisvas valstybės nefinansuojamas studijų vietas galima stoti tiesioginiu būdu Utenos kolegijoje.

Prisijunkite prie mūsų!

Vaizdo filmukas apie kolegiją čia.