Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokykla siekia tarptautiškumo, ne tik siunčia savo mokinius į stažuotes užsienyje, bet ir nuolat priima Erasmus mokinius ir mokytojus iš kitų šalių. Vyksta bendros pamokos, praktiniai užsiėmimai, kitos edukacinės veiklos kartu su mokiniai, mokytojais bei savo sričių profesionalais iš Čekijos, Portugalijos, Prancūzijos, Italijos, Vokietijos, Jungtinės Karalystės, Suomijos.

Mokiniai patobulins profesinius ir socialinius įgūdžius dirbdami tarptautinėje komandoje. Visi dalyviai gaus Europass mobilumo dokumentus, stažuotė užsienyje bus užskaityta sugrįžus. Įrašas CV apie praktiką užsienyje padės jiems lengviau susirasti  geresnį darbą pagal specialybę.

11, 12 klasių mokiniai dalyvaus anrus metus besitęsiančiame Erasmus+ projekte „Tradicijos be sienų“, susipažins su partnerių iš Rumunijos, Lenkijos, Slovakijos, Čekijos tradicijomis, priims svečius iš partnerių šalių mokykloje ir vyks į savaitės vizitą Rumunijoje.

Įgiję profesinių kompetencijų, tarptautinės patirties, turintys ambicijų siekti profesinių aukštumų mokiniai netgi turės galimybę sudalyvauti kasmetiniame mokinių meistriškumo konkurse, kurį organizuoja Europos viešbučių ir turizmo mokyklų asociacija (AEHT), kuriai mokykla priklauso nuo 2004 m. ir jau keletą metų iš eilės skina aukščiausius laimėjimus. http://www.vtpvm.lt/lt/projektai/aeht/

Trečiakursė konditerė Greta Divonytė dalinasi stažuotės Danijoje įspūdžiais:

Labai džiaugiuosi, dėl gautos galimybės stažuotis Danijoje. Vis dar gyvenu tomis nuotaikomis. Išmokau labai daug konditerijos srityje, pradedant duonos kepimu ir baigiant marcipano modeliavimu. Labai džiugu, kad tokie projektai egzistuoja, nes jie padeda tobulėti ne tik kaip konditerijos specialistui, bet taip pat būdamas kitoje šalyje įgauni socialinių įgūdžių, tobulini anglų kalbą, susirandi naujų draugų, pamatai, kaip kitose šalyse mokosi tos pačios profesijos, susipažįsti su kitos šalies tradicijomis.

Daugiau informacijos: http://www.vtpvm.lt/lt/projektai/