Pačią pirmąją Tarptautinės savaitės dieną, svečiai susipažino su Klaipėdos valstybine kolegija, kitais Lietuvos regionais ir jų tarmėmis. Susipažinę su Lietuvos kraštu, dalyviai turėjo progą paragauti ir lietuviškos tradicinės virtuvės. Dalyviai gamino ir ragavo tradicinius patiekalus, kuriems abejingų neliko.

Siekiant visus supažindinti su lietuviška kultūra ir liaudies tradicijomis, buvo pristatyti  lietuvių tautiniai kostiumai, jų įvairovė. Neapsieita ir be folkloro dainų ir šokių, kuriuos kiekvienas galėjo išbandyti ir pats.

Kitomis savaitės dienomis, renginio rolę perėmė patys dalyviai, kurie vedė paskaitas Klaipėdos valstybinės kolegijos studentams, dalinosi savo žiniomis ir patirtimis, dalyvavo įvairiuose mokymuose, seminaruose ir konferencijose.

Laisvu metu, užsienio svečiai susipažino su Klaipėdos krašto unikalumu. Dalyviai aplankė uostamiestį, istorinius paminklus, žymias vietas. Taip pat susipažino ir su mūsų pasididžiavimu – Nida ir jos lankytinomis vietomis, aplankė Lietuvos jūrų muziejų.

Klaipėdos valstybinė kolegija džiaugiasi renginiu ir aktyviu dalyvių dalyvavimu ir su nekantrumu laukia sekančios 12–osios tarptautinės mokslo savaitės, kuri vyks 2019 m. balandžio 15–19 dienomis.

Daugiau renginio akimirkų: https://www.facebook.com/KVKolegija/