Tai žinomiausia ir populiariausia tarptautinė edukacinė paroda Europoje, kuri kasmet pritraukia per 15 tūkst. lankytojų, besidominčių geriausiais pasaulio universitetais ir jų siūlomomis aukštojo išsilavinimo programomis, kalbų stovyklomis moksleiviams, anglų kalbos įgūdžių tobulinimo programomis jaunimui ir suaugusiems bei korporatyvinėms įmonėms.

Šiais metais paroda „Tarptautinių studijų dienos“ išsiskiria švietimo įstaigų iš skirtingų pasaulio šalių skaičiumi, įskaitant Suomijos, Prancūzijos, JAV, Nyderlandų Karalystės, Jungtinės Karalystės, ir kt. Sąraše reitinguojasi vieni geriausių universitetų ir kalbų mokyklų: Tilburg University, University of Leeds, University of Nottingham, Swansea, Northumbria, Bolton, Falmouth, Stockholm School of Economics in Riga, Norwich University ir t.t.

Be to, parodos metu savo srities, patyrę bei daugelį metų studijavę užsienyje, profesionalai suteiks individualias konsultacijas, norintiems sužinoti daugiau apie išsilavinimą užsienyje. Anot „Baltic Council for International Education“ Lietuvoje direktorės Jurgitos Gruodienės, „tikime, kad renkantis studijas būtina atsižvelgti į kiekvieno žmogaus individualius poreikius, nes tik tokiu būdu galima efektyviausiai ir tinkamiausiai parinkti mokymosi programą“.

Karjeros gidas – tai dar viena siūloma unikali ir nemokama galimybė ir priemonė moksleiviams parodoje įsivertinti savo asmenines savybes ir jas pritaikyti edukacinei programai. „Šiuolaikinėje greitai besikeičiančioje darbo rinkoje bei stebint technologinį progresą globaliame kontekste, būtina įsigilinti ir suprasti savo stipriąsias ir silpnąsias savybes tam, kad galėtume nukreipti įgūdžius tinkamiausia linkme. Dėl šios priežasties, bendraujant su moksleiviais, jiems pirmiausiai si

Paroda vyks Kaune

spalio 10 d. trečiadienį

„Park Inn by Radisson“ Kaune, konferencijų centre, Donelaičio g. 27

Darbo laikas 11:00 – 17:00

Spalio 11 d.,  ketvirtadienį

„Radisson Blu Hotel Lietuva“ Vilniuje, konferencijų centre, Konstitucijos pr. 20

Parodos laikas: 10:00 – 18:00

Įėjimas nemokamas.