Kalbame būtent apie pastaruosius, kurie įdeda daug darbo, pastangų, laiko, kad pasiektų profesinių aukštumų. Vieni tikslo siekia dėl pripažinimo, socialinio statuso, galbūt dėl didesnės sąskaitos banke – visos priežastys yra pateisinamos ir priklauso nuo kiekvieno asmeniškai. Tomas Corley apklausė 177 multimilijonierius, kurie šį statusą įgavo sunkiu darbu, apie jų kasdieninius įpročius. Tai kokie bendri įpročiai, siejantys turtingus žmones?

Juos supa tokie patys žmonės t.y. aplink juos sukasi tie, kuriems sekasi, siekiantys tikslo. Šie žmones stengiasi kuo mažiau prarasti laiko ir jį švaistyti be reikalo. Kelias minutes per dieną ji skiria tam, kad susifokusuotų ir apmąstytų, kas jiems yra svarbu. Šie žmonės – knygų graužikai ir skaito itin daug. Dienos pabaigoje, jie miega pakankamai, nes žino, koks yra svarbus poilsis.

76 proc. apklaustųjų kasdien bent pusvalandį skiria sportui. Pasirodo, kad laiko sportui jie randa prieš imdamiesi darbo, todėl mėgsta atsikelti gan anksti, kuomet daugelis mūsų dar sapnuoja paskutinį sapną. Nors sportas tavęs nepadarys turtingu, tačiau sąsajų galima rasti. Pavyzdžiui, daugelis kalbintų multimilijonierių pripažino, kad sveikata ir sportas yra viena iš svarbiausių jų sėkmės dalių. Kodėl?

Pasirodo, kad kardio pratimai gerina atmintį. Jei jaučiate nuovargį, pabandykite pasportuoti ir net 65 proc. tikėtina, kad geriau pasijusite iš karto – nuovargis išgaruos. Sportuojant yra treniruojama ištvermė ir gerinama nuotaika. Jei darbe nepasisekė, lydi įtampa, tuomet sportas yra puikus vaistas nuo streso.

Jei vadovauji verslui, kiekvieną dieną priimi sprendimus: mažus ir didelius, tačiau kiekvienas jų turi įtakos tolimesniam darbui ir rezultatams. Reikia kiekvieną dieną įkvėpti komandos narius, rodyti gerą pavyzdį, todėl stresas nėra išvengiamas. Būtent todėl sportas gali pagelbėti ir turėti itin didelės naudos: ne tik suformuoti gražų ir stangrų kūną. Sportas daro jus protingesniais, suteikia energijos, pakelia nuotaiką ir yra kaip koks priešnuodis stresui ir nerimui.

Štai todėl tokie vardai kaip Tony Robbins laikosi mitybos plano ir sportuoja. Jo pėdomis seka septyni kartus „Nascar“ čempionu tapęs Jimmie Johnson, „Def Leppard“ gitaristas Philas Collenas, buvęs „Twitter“ vadovas Dickas Costolo. Seras Richardas Bransonas net yra pasakęs, kad sportas įtakoja jo produktyvumą darbe: „Aš galiu kalnus nuversti, jei tą dieną gerai pasportavau. Mano produktyvumas išauga dvigubai.“

Net jei tapti turtingu nėra jūsų tikslas – sportas neturėtų būti nustumtas į antrą planą. Atvirkščiai, tai turėtų tapti jūsų kasdieniniu įpročiu. Pagerinsite ne tik savo fizinius duomenis, bet ir pagerės jūsų mąstymas, atsiras ištvermė ir noras siekti kažko daugiau.