Norint dalyvauti konkurse tereikia užpildyti šią formą, kurioje prašoma keliais sakiniais apibūdinti idėją, kaip 3D spausdintuvas gali pasitarnauti jūsų mokykloje. Formą individualiai gali pildyti mokytojai ir mokiniai neribotą kiekį kartų, vienoje formoje galimas vienos idėjos ar projekto aprašymas. Konkurse dalyvaus tos idėjos, kurias pateikę asmenys atitiks šias sąlygas:

  • Užpildys konkurso formą iki š. m. lapkričio 11 d. Joje trumpai aprašys realiai mokykloje (pamokų ar užklasinės veiklos metu) pritaikomo 3D projekto idėją. Iliustracijos – privalumas, jas galima atsiųsti atskirai el. paštu linkmenufabrikas@vgtu.lt;
  • Seks VGTU „LinkMenų fabriko“ Facebook ir/arba Instagram paskyras, kad nepraleistų konkurso naujienų bei kitų naudingų renginių;
  • Laimėti galės tik tos mokyklos, iš kurių konkurse dalyvaus bent vienas mokytojas ir nors vienas mokinys (iš viso bent 2 mokyklos atstovai).

10 laimėjusių mokyklų bus paskelbta lapkričio 12 dieną, o lapkričio 19–20 d. laimėjusių mokyklų mokytojams ir mokiniams (po vieną mokytoją ir mokinį  iš laimėjusios mokyklos) bus organizuojamos kūrybinės dirbtuvės. Jose dirbtuvių dalyviai patys susirinks 3D spausdintuvą, įgis žinių apie svarbiausius patobulinimus, juos atsispausdins ir sumontuos dirbtuvių metu, taip pat susipažins su 3D modelių paieškos platforma, pagrindiniais 3D spausdinimo niuansais, išmoks tinkamai paruošti 3D modelį spausdinimui. 3D spausdintuvas atiteks mokyklai ir bus naudojamas mokymosi tikslais, o mokytojai įgytas žinias galės perduoti savo mokiniams.

Idėjos ir mokyklos nugalėtojos bus skelbiamos lapkričio 12 d. VGTU „LinkMenų fabriko“ Facebook ir Instagram paskyrose.

Daugiau informacijos

El.p. linkmenufabrikas@vgtu.lt ir (8 5) 251 2473