Mykolo Romerio universiteto dėstytojai nusprendė priimti šį iššūkį ir moksleiviams apie rimtus, o tuo pačiu ir labai įdomius savo srities dalykus papasakoti nenuobodžiai.  

MRU Komunikacijos ir rinkodaros centro vadovas Saulius Bugailiškis sako, kad pavasarį organizuojant MRU DIENĄ buvo nemenkas iššūkis sugalvoti įdomias, įtraukiančias paskaitų temas, tačiau ši idėja pasiteisino su kaupu. „Sulaukėme didelio mokyklų ir moksleivių susidomėjimo, po paskaitų vaikai buvo patenkinti, teiravosi, ar planuojame kartoti, tad nusprendėme ir rudenį surengti panašaus formato MRU DIENĄ.

Jau lapkričio 29 dieną, ketvirtadienį, moksleiviai iš visos Lietuvos mokyklų kviečiami į Mykolo Romerio universitetą, kuriame vyks rudeninė MRU DIENA. Moksleiviai turės progą pasiklausyti paskaitų apie politiką, socialinius tinklus, kriminalistiką, teisinių technologijų startuolius, reklamą, ir daug kitų.

Tačiau moksleiviai galės ne tik paklausyti įdomių paskaitų. Rudeninės MRU DIENOS „vinis“ – susitikimas su muzikantu, prodiuseriu ir aktoriumi Andriumi Mamontovu. „Andrius intensyviai ruošiasi koncertams su orkestru didžiosiose Lietuvos arenose, tačiau jis mato didelę prasmę susitikti su jaunimu, pabendrauti su jais apie jų ateitį, svajones, gyvenimo kelią, įkvėpti juos ir palaikyti. Andriaus mintys, įžvalgos ne vienam vaikui išliks širdyje“, – neabejoja S. Bugailiškis

MRU Diena skirta visiems Lietuvos moksleiviams.  

Lapkričio 29 dieną, ketvirtadienį, nuo 11:30 val. Mykolo Romerio universitete (Ateities g. 20, Vilnius).

Renginys – nemokamas.

Renginio programa ir registracija – „Facebook“ paskyroje MRU Diena 11/29.