Koks Gediminas buvo mokykloje?

Jaunuolis prisipažįsta, kad mokykloje buvo gan prastas mokinys, nes mėgino maištauti, tačiau mėgstamiausią pamoką turėjo. Matematika. „Manau dėl to man patiko, kad mokytoja buvo labai griežta, bet teisinga ir rūpestinga. Šiaip mokyklą mėgau, bet nevengdavau ir iš pamokų pabėgti. Ką veikdavau? Vietoj pamokų eidavau pas draugus“, – portalui kurstoti.lt pasakojo G.Gabalis.

Anot pašnekovo, jis jau gan anksti suprato, kokia studijų kryptis prie širdies. „Žinojau, kad noriu kažką daryti su kinu ir režisūra. Maždaug aštuntoje klasėje pradėjau vaikščioti į VGTU atvirų durų dienas. Laukiau, kada atsiras multimedijos ir kompiuterinio dizaino studijų programa“, – pasakojo jaunuolis. Beje, būtent šią studijų programą universitete ir studijavo Gediminas.

Kaip „Youtube‘as“ atsirado jo gyvenime?

G.Gabalis turinio kūrimu „Youtube“ užsiima ne vienerius metus – jau skaičiuoja aštuntus. Kartą su draugų kompanija pabandė kažką sukurti, o visa kita – jau istorija. Vaikinas pasakojo, kad reikiamus įgūdžius šiai veiklai „atsinešė“ iš veiklų, kuriomis užsiėmė ir lankė, pavyzdžiui, muzikos, kompiuterių mokyklų, video operatorių, animatorių ir panašaus profilio būrelių. G.Gabalis atvirauja, kad šiandien būtų sunku įsivaizduoti save daranti kažką kito.

Gulkitės miegoti protingesni nei atsikėlėt

Gedinimas – puikus pavyzdys, kuomet mėgstama veikla tampa profesiniu pasirinkimu. „Lankausi mokyklose ir kiekvieną kartą jaunuoliams patariu: nelaukite, kol baigsite mokyklą. Ir nedarykite „gap year“ savęs ieškojimams. Savęs ieškoti tuomet bus per vėlu. Bandykite save įvairiose srityse jau dabar. Žiūrėkite, kaip sekasi. Nesvarbu, kad jums yra 12-ka arba 16-ka metų. „Youtube“ yra apstu pamokų, kaip programuoti, montuoti video, lituoti, remontuoti automobilius, daryti makiažą, šnekėti viešai ir pan. Net jei nejaučiat saiko žaisdami žaidimus, pagalvokite, kaip tai galėtumėt paversti profesija.

Kiekvieną dieną stenkitės ko nors išmokti, gulkitės miegoti protingesni nei atsikėlėt. Ieškokite, kaip galėtumėte save realizuoti ir nugyvenkit tokį gyvenimą, kurį būtų verta pakartoti“, – jaunimą motyvavo G.Gabalis.