Štai ir prabėgo  5–oji studijų ir karjeros mugė „Studijų Regata‘19“! Renginys, organizuojamas Klaipėdos miesto savivaldybės bei uostamiesčio aukštųjų profesinių mokyklų iniciatyva, išaugo ir buvo surengtas Klaipėdos „Švyturio arenoje“.

Šiais metais mugėje dalyvavo per 20 Lietuvos aukštųjų ir profesinių mokyklų bei lygiai tiek pat didžiausių šalies įmonių bei organizacijų atstovų, tokių, kaip – „Mars Lietuva“, „Vakarų laivų gamykla“, „Jūrų uosto direkcija“, „Klaipėdos nafta“, Lietuvos kariuomenė, Valstybinė mokesčių inspekcija, „Swedbank“ ir daugelis kitų.

Čia moksleiviai galėjo sužinoti, kur tęsti mokslus baigus mokyklą, pabendrauti su aukštųjų ir profesinių mokyklų atstovais, sužinoti aktualios informacijos apie studijų programas ir priėmimo reikalavimus.  Taip pat vyko ir darbdavių karjeros mugė, kurioje stambiausių bei įtakingiausių Vakarų Lietuvos regiono įmonių ir organizacijų atstovai, dalinosi sėkmės istorijomis bei patarimais, kaip pagauti savo sėkmės paukštę.

Moksleiviai ne tik bendravo su galimais darbdaviais, aukštųjų bei profesinių mokyklų dėstytojais ar studentais. „Studijų Regatoje“ buvo skaitomi net 7 pranešimai įvairiomis, su profesijos pasirinkimu bei sėkmingos karjeros, susijusiomis temomis. Renginį vedė charizmatiškasis renginių vedėjas – Remigijus Žiogas, sveičavosi ypatinga renginio viešnia – dainininkė Monika Liu, kuri padovanojo dainą ir nuoširdų pokalbį.

Skaičiuojama, kad „Studijų Regatoje‘19“, šiemet apsilankė  rekordinis dalyvių skaičius: buvo sulaukta virš 4000 moksleivių iš visos Lietuvos.

Dėkojame visiems dalyvavusiems ir aktyviai prisidėjusiems prie studijų mugės organizavimo!

Daugiau renginio akimirkų: https://www.facebook.com/pg/KVKolegija/photos/?tab=album&album_id=2117804734907435

Klaipėdos valstybinė kolegija nuotrauka.