„Sourcery for Developers“ į vieną vietą aplikavo vidutiniškai 8 dalyviai. Jie rinkosi į KTU ir VGTU vykusį 3 valandų trukmės atrankos testą, kuris tikrino susirinkusiųjų objektinio programavimo (OOP), duomenų bazių (SQL), JAVA programavimo kalbos žinias bei loginį mąstymą. 44 geriausiai atrankoje pasirodę jaunieji programuotojai pateko į akademiją – po 22 Kaune ir Vilniuje. Iš visų pabaigusių akademiją, 19 dalyvių gavo pakvietimus į pokalbius dėl darbo.

„Rudens semestrui ieškojome programavimu besidominčių jaunųjų talentų, kurie turėtų JAVA programavimo kalbos pagrindų ir domėtųsi realių IT projektų įgyvendinimu. Tvirtos objektinio programavimo žinios buvo privalumas, tačiau tai – ne esminis aspektas pačioje akademijoje“, – sako Aleksandras Laptevas, „Devbridge Group“ vyresnysis programuotojas ir vienas akademijos mentorių.

Visos programos metu, Kaune ir Vilniuje įvyko po dešimt teorinių paskaitų, apimančių React, MyBatis ir Spring Boot technologijas. Studentai taip pat dirbo komandose, kurios kūrė vidinę siuntų registravimo sistemą, kaip baigiamąjį akademijos projektą.

KTU gimnazijos moksleiviui – pasiūlymas dirbti „Devbridge“

Vienuoliktą kartą Kaune organizuotą programą sėkmingai išklausė 20 akademijos dalyvių, tarp kurių buvo ne tik profesiją norinčių pakeisti dalyvių ar studentų, bet ir KTU gimnazijos moksleivių.

„Apie „Devbridge“ ir „Sourcery“ buvau girdėjęs iš savo klasės draugo, kuris labai teigiamai atsiliepė apie lektorius, darbą komandoje ir dėstomus dalykus. Nusprendžiau sudalyvauti atrankoje į „Sourcery for Developers“, todėl pradėjau individualiai mokytis React bei NodeJS technologijų, kurių mokėmės jau pačioje akademijoje“, – pasakojo KTU gimnazijos dvyliktokas ir „Devbridge“ jaunesnysis programuotojas Justas Urbonas.