Šiandien LSU rektorė Diana Rėklaitienė ir LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius bendradarbiavimo sutartį patvirtino savo parašais.

Kaip teigė LSU rektorė D. Rėklaitienė, Universitetas pasirengęs padėti visų sporto šakų, tarp jų ir futbolo, federacijoms. „Gerų rezultatų galime pasiekti tik nuolat bendradarbiaudami, keisdamiesi patirtimi ir analizuodami, ką galime kartu tobulinti ar keisti“, – įsitikinusi LSU rektorė.

„Futbolo trenerių rengimas – viena opiausių problemų. Tikimės, kad LSU dėstytojų, trenerių ir mokslininkų patirtis padės diegiant bendrą futbolininkų rengimo sistemą, vykdant įvairias projektines veiklas. Mūsų federacija visada atvira studentams – ir būsimiesiems treneriams, ir sporto vadybininkams, ketinantiems savo ateitį sieti su futbolu“, – teigė LFF generalinis sekretorius E. Stankevičius. Beje, jis – LSU alumnas, sėkmingai baigęs sporto vadybos bakalauro ir magistro studijas.

Bendradarbiavimo sutartis atveria galimybių tobulinti Treniravimo sistemų studijų programą, vykdyti bendrus su jaunų ir profesionalių futbolininkų rengimu susijusius projektus. LSU studentai galės atlikti praktiką federacijos struktūriniuose padaliniuose, o perspektyvūs absolventai – prisijungti prie LFF komandos.

Plačiau vaizdo reportaže