Tai jau devintas leidinys, skirtas vyresniųjų klasių moksleiviams bei abiturientams, apie profesijos pasirinkimą: „Kaip suprasti, koks darbas man labiausiai patiks?“, „Kur man geriausiai seksis?“, „Kaip pasirinkti?“.

Ką rasite žurnale?

Naujajame „Kuo būti 2019“ žurnale savo patirtimi ir patarimais dalijasi garsūs ir daug savo srityje pasiekę pašnekovai.

Apie savo profesijos subtilybes papasakos neuromokslininkė, biochemijos mokslų daktarė Urtė Neniškytė, medikas ortopedas traumatologas prof. Rimtautas Gudas, viena skaitomiausių ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų šių dienų rašytojų Kristina Sabaliauskaitė, fizikas, lazerių specialistas dr. Romualdas Danielius, teisininkas, vadovaujantis advokatų kontorai „PRIMUS DERLING“ Robertas Juodka, bendrovės „Mars Lietuva“ generalinė direktorė Aušra Žemaitienė, startuolė verslininkė Milda Mitkutė, maisto technologė Milda Keršienė, pasaulyje gerai žinomos medicinos gaminius kuriančios įmonės „Intersurgical“ gamybos inžinerijos direktorius Martynas Griežė, saulės energetikos inžinierius, „ViaSolis“ vadovas Rimvydas Karoblis, finansų analitikė Daiva Rakauskaitė, NFQ programuojas, „HomeToGo“ vyriausiasis architektas Audrius Bugas, marketingo specialistas, „Socialus marketingas“ vadovas Arijus Žakas, karininkas majoras Algirdas Revaitis, biologijos mokytojas Simas Ignatavičius, dizainerė, stilistė Ieva Daugirdaitė, autoelektrikas, įmonės „MD group“ vadovas Nerijus Šilgalis, virtuvės šefas, „Roko virtuvės“ vadovas Rokas Galvonas.

Kaip atrasti savo pašaukimą, kaip pasirinkti sau profesiją ar kaip nesuklysti papasakos lektorius, motyvatorius Arnas Markevičius, vienas populiariausių lietuvių aktorių Giedrius Savickas, buvęs žurnalistas, dabar – suaugusiųjų švietimo specialistas Rytis Juozapavičius, vienas žymiausių Rytų Europoje investuotojų Aivaras Abromavičius, užsienio investicijų plėtros agentūros „Investuok Lietuvoje“ vadovas Mantas Katinas, vyriausias policijos kapelionas kunigas Algirdas Toliatas, politikė, Seimo narė Agnė Bilotaitė, „Investuok Lietuvoje“ investicinės aplinkos ekspertė Birutė Noreikaitė, psichologė Ugnė Juodytė.

Žurnalo veidas – vie

Gabija Butkutė – Gabė.

Žurnale rasite ir tris naujus testus, kurie padės geriau suprasti ir pažinti save, kad būtų lengviau pasirinkti ir žengti pirmuosius karjeros žingsnius.

Pirmieji šį žurnalą galės išvysti ir įsigyti jau šią savaitę parodoje „Studijos 2019“. Susitiksime Vilniuje „Kuo būti“ stende!

facebook_logoKuo būti